Gwiazdy

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 19. rocznicę ślubu. "Minęło jak jeden dzień"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Magdalena
Brzezińska
Co słychać w show-biznesie
Co słychać w show-biznesieDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Olivier Janiak i Karolina Malinowska tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Pobrali się we wrześniu 2003 roku i do dziś tworzą nad wyraz szczęśliwy związek. Z okazji 19. rocznicy ślubu gospodarz programu "Co za tydzień" opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 19. rocznicę ślubu

Olivier Janiak i Karolina Malinowska mają za sobą niemal dwie dekady wspólnego życia. Para stanęła na ślubnym kobiercu we wrześniu 2003 roku i od tego czasu pozostaje wzorem do naśladowania dla wielu osób. Gospodarz programu "Co za tydzień" postanowił uczcić kolejny rok szczęścia u boku ukochanej, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie ze ślubu.

- 19 lat. Dzięki K - napisał pod pamiątkową fotografią Olivier Janiak.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska na ślubnym zdjęciu

Opublikowany z okazji 19. rocznicy ślubu post nie umknął uwadze internautów. Pojawiły się pod nim liczne komentarze z gratulacjami. Fani wyrazili swój podziw nad długim stażem małżeństwa Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka i życzyli parze wszystkiego najlepszego. Nie zabrakło też szczerych powinszowań ze strony przedstawicieli polskiego show-biznesu.

- "Pięknie!", "Wspaniałości!", "Wszystkiego dobrego, miłości na dalsze wspólne lata", "Dużo szczęścia, miłości i wytrwałości", "Minęło jak jeden dzień, a Wy nadal piękni i młodzi", "Cudownie, mnóstwa szczęścia", "Jesteście wspaniali. Gratulacje" - pisali użytkownicy Instagrama.

My również gratulujemy i życzymy kolejnych przepełnionych szczęściem lat. "Gratulacje", "Nic się nie zmienili", "Życzymy kolejnych 19, 19 i 19 lat" - powiedzieli prowadzący Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości