Gwiazdy

Magda Gessler pokazała zdjęcie z wnukiem. "Jedno spojrzenie..."

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Lara Gessler i Piotr Szeląg przywitali niedawno na świecie swoje drugie dziecko, synka Bernarda Gesslera-Szeląga. Magda Gessler niedawno zobaczyła wnuka, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Magda Gessler w roli babci

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych i bezkompromisowych postaci w polskiej telewizji. Choć wielu restauratorów biorących udział w programie "Kuchenne rewolucje" drży na jej widok, są sfery życia, w których restauratorka łagodnieje i zapomina o świecie gastronomii. Dotyczy to między innymi rodziny.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Magda Gessler z wnuczkiem

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg przeżywają cudowny czas. W ich domu będzie teraz wyjątkowo wesoło. W końcu mała Nena doczekała się rodzeństwa. Magda Gessler wydaje się zauroczona chłopcem. - Jedno spojrzenie... Miłość od pierwszego wejrzenia... Wnuczek. Zakochana Babcia - napisała pod zdjęciem, które zamieściła na Instagramie.

Fani wydają się rozczuleni widokiem restauratorki z chłopcem. - "Wielu wspólnych lat dla Babci i wnuczka", "Cudnie Pani wygląda", świetny makijaż i całe zdjęcie! Oprawiłabym w ramkę - czytamy w komentarzach..

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości