wnuk

  wnuk

  Krystian Ochman jest wnukiem słynnego śpiewaka operowego Wiesława Ochmana, więc talent ma w genach. By go szlifować, porzucił życie w USA i rozpoczął studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Niedawno zrobiło się o nim naprawdę głośno, kiedy podbił rynek muzycznym swoim debiutanckim singlem. Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z nim, żeby zapytać, jak właściwie to wszystko się zaczęło.

  "Nie znam aktora, który by namawiał swoje dzieci do tego zawodu. (...) Moja prababcia powiedziała: 'Wszyscy mężczyźni w naszej rodzinie byli porządni, a ty chcesz artystą zostać'". Z Mirosławem Baką i jego synem Łukaszem, o ich artystycznej pasji, rozmawiali w studiu Dzień Dobry TVN Magda Mołek i Marcin Meller.

  Wszystkim babciom z okazji ich święta życzymy wiele zdrowia i cierpliwości do wnuków ;)

  Z okazji Dnia Dziadka nie mogło zabraknąć w Dzień Dobry TVN dziadków. Na naszych kanapach usiedli czterej, pełni wigoru starsi panowie, którzy dochowali się wnucząt: Zygmunt Chajzer, Grzegorz Wons, Tadeusz Ross i Tadeusz Drozda. Który z nich jest wirtualnym dziadkiem? Czy rozpieszczają swoje wnuki? Ile mieli lat, kiedy urodziły się im się pierwsze wnuczęta?

  Kochani Dziadkowie, z okazji Waszego święta życzymy Wam wiele zdrowia, szalonych pomysłów i cierpliwości :) Przytulamy Was mocno! A Wy, drodzy wnukowie, wpisujcie swoje życzenia dla dziadków w komentarzach poniżej lub na naszym fanpage'u na Facebooku!

  Pomimo swoich 92 lat, nadal jest w świetnej formie! Pan Antoni Huczyński, znany też jako "Dziarski Dziadek", zna sekret długowieczności! Sam opracował dietę i zestaw codziennych ćwiczeń, a ćwiczy regularnie od 78. roku życia. - Byłem w okresie przemijania, dlatego powiedziałem, że muszę wziąć w swoje ręce swoje życie. Codziennie ćwiczę, dlatego jestem z takim wigorem, energią i mocą - opowiadał w Dzień Dobry TVN Antoni Huczyński.