Michel Moran zostanie dziadkiem. "To była niespodzianka"

Michel Moran zostanie dziadkiem
Źródło: Dzień Dobry TVN
Michel Moran wybrał się w daleką podróż do Nowej Kaledonii, by odwiedzić swojego syna. Na miejscu czekała na niego wyjątkowa niespodzianka. Juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" dowiedział się, że wkrótce zostanie dziadkiem. Jak zareagował na wieść o powiększeniu rodziny? O tym opowiedział w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Michel Moran zostanie dziadkiem

Michel Moran wysoko ceni sobie czas spędzony z bliskimi. Nie dziwi zatem fakt, że przemierzył tysiące kilometrów, by zobaczyć się z ukochanym synem, Andreą. Wizyta w Nowej Kaledonii okazała się wyjątkowo emocjonująca. Juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" dowiedział się, że niebawem na świecie pojawi się jego wnuk.

- To była niespodzianka (...). To jest ważne, przetrwa nazwisko i rodzina - stwierdził uznany restaurator.

W tym miejscu warto podkreślić, że szczęśliwa nowina została ogłoszona w nieszablonowy sposób. Przyszły dziadek otrzymał od syna i jego ukochanej koszulkę w wymownym nadrukiem.

- Nic nie mówiliśmy do momentu, gdy tutaj wylądował. Czekaliśmy na kolacji. Przygotowaliśmy T-shirt i on sam musiał domyślić się, co to znaczy. Nie potrzebował na to dużo czasu - zapewnił Andrea Moran.

Michel Moran o relacji z synem

Michel Moran z dumą przygląda się sukcesom syna. Nic w tym dziwnego. Andrea wyjechał do Nowej Kaledonii w wieku 21 lat, by poświęcić się pracy na farmie. Odnalazł też szczęście w miłości i, ku wielkiej uciesze taty, już niebawem powita na świecie dziecko.

- Dalej myślimy z żoną, że on jest bardzo daleko, ale co zrobić. To jest jego życie (...). Naszym celem jest, żeby nasze dzieci były jak najbardziej szczęśliwe, zadowolone i spełnione - podsumował juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Reporter: Mateusz Jarosławski, Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości