Gwiazdy

Natsu rzuciła studia dla kariery influencerki. "Rodzice nie odzywali się do mnie przez jakiś czas"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Natalia "Natsu" Karczmarczyk w szczerym wywiadzie
Natalia "Natsu" Karczmarczyk w szczerym wywiadzie Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Natalia "Natsu" Karczmarczyk jest jedną z największych gwiazd sieci. Niedawno wraz z innymi influencerami zamieszkała w pokaźnej willi, którą odwiedził reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski. Natsu zdradziła szczegóły projektu i opowiedziała o kulisach kariery. Żeby być w tym miejscu, musiała podjąć wiele trudnych życiowych decyzji.

Kim jest Natalia "Natsu" Karczmarczyk?

Natalia "Natsu" Karczmarczyk znana jest dobrze widzom YouTube'a. Influencerka zasłynęła podczas dwóch edycji Teamu X. Ostatecznie odłączyła się od projektu. Gwiazda social mediów od około pół roku tworzy szczęśliwy związek z Marcinem Dubielem, którego na Instagramie obserwuje prawie 2,5 mln osób. Ostatnio stworzyła własny projekt - Natsu World.

Niedawno Natsu zmierzyła się z falą hejtu po tym, gdy do sieci wyciekły jej nagie nagrania z czasów, kiedy zajmowała się seks-kamerkami. Niedawno w rozmowie z dzień dobry.tvn.pl skomentowała tę aferę.

Natsu World

Gwiazda sieci mieszka obecnie w jednej willi z influencerami, których wybrała na podstawie castingu. W skład ekipy Natsu weszli: Paulina Hornik, Nicole Kimberly, Alicja Malec, Patrycja Mołczanow, Piotr Dominik, Aleksandra Wylężek, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak, Oskar Dąbrowski i Dominik Henne.

- Sam casting był w grudniu, ale mieliśmy problem z domem. Dzisiaj mieszkamy w 11 osób. Początkowo właściciele nie byli chętni, żeby wynająć dom YouTuberom. Myślałam przez moment, że nie znajdziemy tego domu i projekt się nie odbędzie. Zajęło to pół roku - zdradziła Natalia Karczmarczyk.

- Na wstępie miałam pewną grupę osób, których byłam pewna, że chciałam, żeby były ze mną. To moja przyjaciółka Paulina, Ola, którą znam bardzo długo, Dominik, z którym mieszkałam w domu X. Później z castingu wyłoniłam Sebastiana, Alicję, Nikolę i Nicole. Na koniec brakowało mi chłopaka, który byłby samcem alfa. Ola zaczęła spotykać się z Pietrasem. Alicja była z naszym operatorem Oskarem. I na końcu zamieszkała z nami Patrycja, która też zasłynęła w Teamie X. Nie chciałam ludzi z przypadku, ale to ludzie głosowali na konkretnych uczestników. Dostałam 5 tysięcy zgłoszeń - opowiadała influencerka.

Natsu o karierze w sieci

Natalia początkowo nie wiązała swojej przyszłości z YouTubem. Jej życie miało wyglądać zupełnie inaczej. Ostatecznie jednak rzuciła studia, by spełniać się w sieci.

- Grałam w serialu "Szkoła" w TVN. To była moja pierwsza styczność z kamerą. Miałam 18 lat. W YouTube wkręciłam się, mając 19/20 lat, więc już leci piąty rok. Nigdy nie powiedziałabym, że będę YouTuberką - wspominała idolka młodzieży.

- Co ciekawe, kiedy zakładałam kanał, studiowałam farmację w Katowicach. Byłam na trzecim roku i wzięłam dziekankę, żeby dołączyć do Teamu X. Nie wróciłam na studia, ale chciałam być farmaceutką, to była moja wizja przyszłości. Życie jest przewrotne, ale nauczyłam się, że warto wychodzić ze swojej strefy komfortu. Zastanawiałam się, czy brać dziekankę, czy wyprowadzać się do Warszawy, ale nie żałuję - podsumowała.

Rozpoczęcie kariery w roli influencerki wymagało od Natsu wielu trudnych decyzji i życiowych zawirować. Rodzice nie od razu zaakceptowali wybór córki.

- Byli przeciwko temu. Byliśmy nawet pokłóceni i nie odzywali się do mnie przez jakiś czas. Pytali, jak się z tego utrzymam. Nie mówię, że mnie nie wspierali, ale nie widzieli w tym przyszłości. Mój były chłopak, z którym byłam, mnie do tego namówił - zwierzyła się nasza rozmówczyni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości