Znani youtuberzy zamieszkali w 1000-metrowej willi. "Każdy ma klimatyzację i swoją łazienkę"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
"Wakacje z gwiazdą". Tak mieszka Natsu i jej ekipa. Zobacz wnętrze ekskluzywnej willi
"Wakacje z gwiazdą". Tak mieszka Natsu i jej ekipa. Zobacz wnętrze ekskluzywnej willi
"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński
"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński
Wakacje z gwiazdą: Bartek Jędrzejak
Wakacje z gwiazdą: Bartek Jędrzejak
"Wakacje z gwiazdą": Stifler
"Wakacje z gwiazdą": Stifler
Wakacje z gwiazdą #Mudormood
Wakacje z gwiazdą #Mudormood
Natalia Karczmarczyk wystartowała z projektem Natsu World i zaprosiła nas do swojej willi. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, spędził dzień z influencerami w ramach cyklu "Wakacje z gwiazdą". Jak wygląda posiadłość, w której zamieszkały internetowe sławy? Koniecznie zobaczcie wideo.

Kim jest Natalia Karczmarczyk?

Natalia Natsu Karczmarczyk dobrze znana jest w świecie social mediów. To jedna z najprężniej rozwijających swoją karierę polskich influencerek. Zdobyła popularność jako uczestniczka dwóch edycji Teamu X, od którego postanowiła się odłączyć, wraz z początkiem drugiej części tego projektu.

Natsu od około pół roku tworzy szczęśliwy związek z Marcinem Dubielem, którego na Instagramie obserwuje niespełna 2,5 mln osób. Dziewczyna postanowiła rozkręcić swoją karierę i stworzyła własny projekt - Natsu World.

Witaj w Natsu World

Zanim jednak influencerka wystartowała z projektem, musiała zorganizować ekipę, która razem z nią nagrywa dzisiaj filmy. W tym celu Natalia Karczmarczyk przeprowadziła casting. Z początkowych 100 kandydatów, wybrała jedynie 20 chętnych. Finalnie w Natsu World występuje łącznie z nią 10 osób.

Influencerzy zamieszkali wspólnie w pokaźnej willi, gdzie tworzą treści dla fanów. W skład ekipy Natsu weszli: Paulina Hornik, Nicole Kimberly, Alicja Malec, Patrycja Mołczanow, Piotr Dominik, Aleksandra Wylężek, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak, Oskar Dąbrowski i Dominik Henne.

Willa Natsu World - jak wygląda i jaką ma powierzchnię?

Dom influencerów już od wejścia robi ogromne wrażenie. Willa o powierzchni ponad 1000 metrów kw. to nie koniec luksusów. YouTuberzy zadbali o wszystko. Za domem jest duży ogród, w którym można się zgubić. Każdy z twórców mieszka w oddzielnym pokoju urządzonym według własnych preferencji.

- Zależało mi, żeby każdy miał swoją przestrzeń, żeby móc wyciszyć się i odpocząć. To ważne, zwłaszcza w miejscu, gdzie praca to Twój dom - wyznała Natsu.

W willi znajdziemy dwa potężne salony, a przy każdym z nich kuchnię. Są także garaże, pralnia, montażownia i biuro kierownika produkcji. Natalia Karczmarczyk, która oprowadzała nas po swojej posiadłości, nie kryła, że przy wyborze domu zależało jej na dostatecznym komforcie w życiu codziennym. Dlatego w niemalże każdym pokoju jest łazienka. Ale to nie wszystko.

- Każdy ma też u siebie klimatyzację. Wcześniej w swoim domu jej nie miałam i doceniam, jakie to cudowne urządzenie - przyznała Natsu. Choć chwilę później dodała, że ze wszystkich udogodnień i tak najbardziej lubi swoje łóżko.

W willi mieszka także czworonóg - kot Alicji Malec. - Pusia ma 17 lat. To jedyne zwierzę w naszym domu - powiedziała YouTuberka.

Koniecznie zobacz całe wideo, żeby sprawdzić, jak urządzili się uczestnicy Natsu World. Już wkrótce, w ramach kontynuacji cyklu reportera serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskara Netkowski, wywiad z Natalią "Natsu" Karczmarczyk. Influencerka opowiedziała nie tylko o drodze swojej kariery, ale także o skandalach i planach na nowe projekty.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości