Gwiazdy

Kacper kocha poprawiać ludziom humor swoimi filmami. W końcu usłyszał: Zabij się grubasie!

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Wakacje z gwiazdą #Mudormood
Wakacje z gwiazdą #MudormoodDzień Dobry TVN Online
wideo 2/13

Kacper Kruz, znany jako Mudormood, jest jednym z najpopularniejszych TikTokerów w Polsce. Widzowie uwielbiają jego parodie Magdy Gessler, Roberta Makłowicza czy Dagmary Kaźmierskiej. Zajmuje się także makijażem i tematami samoakceptacji. W ramach nowego cyklu dziendobry.tvn.pl "Wakacje z gwiazdą", reporter Oskar Netkowski spędził z nim cały dzień. Nie zabrakło powodów śmiechu, ale także wspomnień z traumatycznych wydarzeń.

Kim jest Mudormood?

Kacper Kruz w sieci działa jako Mudormood. Jego radosną twórczość możemy śledzić głównie na TikToku, gdzie publikuje od 2018 roku. Dzisiaj jego konto śledzi ponad 800 tys. osób. Dzięki potężnej dawce humoru i oryginalnym pomysłom, szybko zyskał na popularności. Influencer pochodzi z Zawiercia, ale 2 miesiące temu przeniósł się do stolicy, by rozwijać się zawodowo.

- Kiedy zaczynałem przygodę w Internecie, nie było jeszcze kontentu mówionego. Wydaje mi się, że byłem pierwszym influencerem w Polsce, który mówił do kamery, co przyniesie mi ślina na język - powiedział internetowy twórca.

- Działalność w sieci to mój główny dochód. Nie muszę pracować 8 h, ale nie śmieję się z takich osób. Zanim zacząłem działać w sieci, pracowałem sprzedając bilety na basenie, ale także w restauracji typu fast food. Jestem w sieci jakieś 3/4 lata - dodał.

Mudormood i jego droga do samoakceptacji

Treści, jakimi dzieli się z widzami Kacper to nie tylko humor i memiczne filmiki, które niejednokrotnie stawały się viralem. Influencer uczy najmłodszych samoakceptacji. Sam w swoim życiu nie raz doświadczył bodyshamingu.

- Nie miałem nigdy kogoś takiego, na kogo mógłbym spojrzeć i powiedzieć: OMG, chcę być jak on! Chcę, żeby ludzie, którzy mnie obserwują, wiedzieli, że: ty też możesz! Nadal ludzie są wyedukowani. Moja mama do tej pory nie rozumiem, dlaczego się maluję, ale jest z tym okej. Trzy lata temu powiedziałaby, że tyko baby się malują... - zwierzył się Mudormood.

- Mój hejt opiera się na wyglądzie. (...) Oczywiście, że mnie to bolało. Teraz jest lepiej, ale jak mam zły dzień i ktoś nazwie mnie grubasem, to rzucam niego klątwę. Śmieję się z tego jak wyglądam. Ja mam do tego prawo, ale inni nie. Marny los osoby, która mnie wyzwie - opowiadał.

Wśród hejtu nie zabrakło także życzeń śmierci. Jeden z twórców powiedział wprost, że chce, aby chłopak się zabił.

- Pewien popularny streamer oglądał moje filmy i mówił mi: zabij się grubasie! Ludzie pisali mi, że ojciec się mnie musi wstydzić. Usunąłem w tamtym czasie kanał na YouTube i przeszedłem na TikToka. W najbliższym czasie planuje podcast -wyznał Kacper.

Mudormood gwiazdą beauty

Mudormood co rusz odkrywa przed fanami swoje talenty. Jednym z nich jest sztuka makeup'u. Niebanalne wzory stały się jego znakiem rozpoznawczym. To także beauty influencer.

- Makijaż to dla mnie fajna zabawa. Nie spinam się, żeby wszystko było równe... Uwielbiam szokować ludzi. Dla mnie to basic, ale ludziom na ulicy wykręcają się karki o 180 st.

- W gimnazjum miałem kompleksy związane z trądzikiem. Kradłem mamie podkład, który na mnie robił się pomarańczowy... Dzisiaj moja mama jest moją największą fanką i jest ze mnie dumna. Pokazuje ludziom, że jej syn był na bilboardach -

Mudormood - przyszły aktor czy dziennikarz?

Sławny tiktoker studiował na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie zajmował się wzornictwem i projektowaniem ubioru. Teraz zdobywa także wykształcenie w zakresie dziennikarstwa i PR-u. - Fascynowało mnie zawsze występowanie przed ludźmi. Od małego chciałem zostać gwiazdą. Jak miałem 4 lata ćwiczyłem swój autograf. To nie wstyd mówić o marzeniach. Chciałem zawsze wystąpić na wielkim ekranie. Kiedy pojawiłem się w reklamie na bilboardzie, spełniłem jedno z największych marzeń. Nie wierzyłem, że to się wydarzy, bo w reklamach widzimy ładnych facetów albo kobiety. Jak spojrzałem na swój plakat, stojąc na przystanku, poleciała mi łezka. Ciągle marze, żeby znaleźć się na okładce modowego magazynu, czy poprowadzić program telewizyjny - powiedział Kacper.

- Chciałbym wystąpić w spektaklu. Nawet jako drzewo numer 3. To jedno z moich marzeń. Nie skończyłem szkoły aktorskiej, ale kto w dzisiejszych czasach ją skończył... Na co dzień studiuję dziennikarstwo. Oprócz tego mam zajęcia z PR-u - niektórym by się przydały - dodał.

Influencer pokazał w sieci kulisy ze spotkania z Oskarem Netkowski w cyklu "Wakacje z gwiazdą". Zobaczcie:

Mudormood parodiuje gwiazdy

Kacper znany pod pseudonimem Mudormood prowadzi także profil na Instagramie. Obserwuje go tam ponad 100 tysięcy osób. Zasięgami może pochwalić się także na YouTube, gdzie zajmuje się parodiowaniem znanych osobistości, między innymi Roberta Makłowicza, Marty Linkiewicz czy Magdy Gessler.

- Jedna z influencerek chciała, żeby ktoś udawał ją przez 24 h. Podjąłem się wyzwania i stwierdziłem, że pośmieję się z niej trochę. Ludziom się to spodobało. Później wcieliłem się w Wersow. Ludzie byli obsessed. Pojawiały się memy ze mną. Następnie udawałem Magdę Gessler, Dagmarę Kaźmierską czy Dodę - opowiadał influencer.

- Wszystko robiłem sam, charakteryzację, make up itd. Mogłem sprawdzić się zatem na różnych płaszczyznach, przede wszystkim aktorsko i charekteryzatorsko - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości