Gwiazdy

Evan Rachel Wood białym krukiem dla scenarzystów. "Potrafi zagrać wszystko"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Evan Rachel Wood – dla niej scenarzyści piszą role

Długo wyczekiwany 4. sezon serialu "Westworld" pojawił się niedawno na HBO. Po uśmierceniu postaci granej przez Evan Rachel Wood, scenarzyści znaleźli zupełnie nowy pomysł na aktorkę. O pracy na planie gwiazda opowiedziała Ani Wendzikowskiej w Dzień Dobry TVN.

Evan Rachel Wood w 4. sezonie Westworld

Najnowszy sezon "Westworld" z pewnością zaskoczy fanów. Evan Rachel Wood zaprezentowała się w nim w zuepłnie nowej roli. Nie będzie już tradycyjnie Dolores.

- Super ciekawie było wrócić jako inna postać. W każdym sezonie robimy co nowego. Świat bohaterów się poszerza, albo dochodzą do niego równoległe światy. Postaci pokazują nową twarz. Dla mnie każdy sezon był wyzwaniem. Najpierw szukałam różnych stron w Dolores, w drugim sezonie skupiłam się na jej dualnej naturze. W tym sezonie wchodzę w fabułę od ludzkiej perspektywę. Z innymi zasadami, jako ktoś, kto nie czuje się silny i ważny. Czyli jako przeciwieństwo Dolores - opowiadała Evan Rachel Wood.

- Westworld to wielka i trudna produkcja. Duże wyzwanie dla ekipy i aktorów. Nie ma miejsca na obijanie się. To ogromny projekt. Każdego dnia jest dużo do nakręcenia w krótkim czasie - podsumowała.

Evan Rachel Wood przyznała, że nigdy nie miała problemu z rozpoznawalnością. O dziwo, fani nie kojarzą jej na ulicach. A na pewno nie potrafią rozpoznać jej twarzy na pierwszy rzut oka, zwłaszcza gdy ma na sobie okulary.

- Dopiero teraz, po 6 latach, kiedy mam długie blond włosy, ludzie zaczynają rozpoznawać mnie na ulicy. Przez długi czas zachowywałam anonimowość - przyznała gwiazda.

Fenomen Evan Rachel Wood

Za scenariuszem "Westworld" stoi Lisa Joy. To właśnie ona nie ma wątpliwości co do kunsztu aktorskiego Evan. Jak sama przyznaje, to właśnie ona jej zdaniem mogłaby z powodzeniem zagrać każdą rolę w produkcji.

- Mieliśmy bardzo precyzyjną wizję tego, co powinno znaleźć się w tym sezonie. Długo nad tym pracowaliśmy. Wspaniale było wymyślać nowych bohaterów. Po uśmierceniu Dolores było dla mnie niezwykle ekscytujące pisanie nowej postaci, Christiny. Ona też jest kujonem i też pisze - mówiła scenarzystka i producentka.

- Evan jest wspaniała. Mogłaby grać wszystkie postaci. To może być jej serial, jeśli tylko zechce. jest wszechstronna. Potrafi zagrać wszystko. Nigdy jej nie oddam. Będzie grała u mnie zawsze - skwitowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości