29-latka relacjonowała rozwód na TikToku. Została zamordowana przez męża

Autor:
Oskar
Netkowski

Sania Khan rozstając się z mężem chciała uwolnić się także od jego muzułmańskiej rodziny i jej tradycji. Wsparcie znalazła na TikToku, gdzie dzieliła się osobistymi doświadczeniami. Profil szybko zyskiwał na popularności i dodawał otuchy innym kobietom. Niestety, dla Sani sprawa skończyła się tragicznie.

Sania Khan szukała akceptacji na TikToku

29-letnia Sania Khan z powodzeniem zajmowała się fotografią, czego efektami dzieliła się w sieci. Swoją pasję opisała w krótkim bio, które brzmiało: "Pomagam ludziom zakochiwać się w sobie i sobie nawzajem przed kamerą". Sama nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości. Na swoim koncie na TikToku zwierzała się z życia prywatnego. Także ze sprawy rozwodowej i jej toku. Rodzina z muzułmańskimi korzeniami, w którą weszła, nie okazała się być bezpieczną przystanią.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 21. Mikołaj Jabłoński - VIP Team
#BezCukru 21. Mikołaj Jabłoński - VIP Team
wideo 2/22

Kobieta pięć lat temu poznała mężczyznę, który nie tylko został jej mężem, ale finalnie także zabójcą. Para przeniosła się razem do Chicago. Pakistańskie wesele było widowiskowe, ale cała ich relacja zbudowana na kłamstwach i manipulacjach mężczyzny. TikTokowa społeczność dodawała otuchy Sani. Para była głównie w związku na odległość, co, jak mówią jej przyjaciele, prawdopodobnie przesłaniało stopień niekompatybilności małżonków.

Sania Khan zamordowana przez męża

Sania Khan nie mogła doczekać się dnia, w którym uwolni się od męża i jego rodziny. Oprawca nie pozwalał jej na normalne życie, m.in. przez kultywowaną w jego rodzinie tradycję. Sania opowiadała na TikToku o procesie ślubu w południowoazjatyckiej kulturze, wplatając w to wątki ze swojego życia prywatnego. Jak zwierzała się obserwatorom, rodzina męża wmawiała jej, że biorąc rozwód poniosła porażkę. 21 lipca miał być dniem, w którym 29-latka raz na zawsze odzyska wolność. Ostatecznie kobieta wróciła do domu w Tennessee w trumnie. Funkcjonariusze znaleźli ją martwą we własnym domu. Miała ranę postrzałową z tyłu głowy. Po przybyciu policji Ahmad skierował broń w swoim kierunku, odbierając sobie życie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: FlyMint Agency/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości