Kobiety lubią jego pomalowane paznokcie. "Planuję też operację nosa, żuchwy i podniosę powieki"

"Wakacje z gwiazdą": Stifler
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Damian Zduńczyk, znany jako Stifler zdobył popularność dzięki programowi "Warsaw Shore". Barwny celebryta lubi ekscentryczne stylizacje. Nie ukrywa też, że chętnie maluje paznokcie i korzysta z medycyny estetycznej. Czy ma jakieś kompleksy? Jakie zabiegi planuje? Spotkał się z nim reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski. Panowie w ramach letniego cyklu "Wakacje z gwiazdą", udali się do fryzjera, a zaraz po tym na manicure oraz pedicure. Na jakie kolory paznokci postawili?

Kim jest Stifler?

Stifler, czyli Damian Zduńczyk, zaistniał dzięki występom w programie "Warsaw Shore". Widzowie mogli śledzić jego imprezowe poczynania przez 8 sezonów. Niedawno celebryta pożegnał się z uczestnikami show i zaczął pracować na własne nazwisko poza programem.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 25. Michał Kwiatkowski
#BezCukru 25. Michał Kwiatkowski
#BezCukru Mikołaj Krawiecki
#BezCukru Mikołaj Krawiecki
#BezCukru 23. Alexis Saint Pete
#BezCukru 23. Alexis Saint Pete
#BezCukru Adriana Hyzopska
#BezCukru Adriana Hyzopska
#BezCukru 21. Mikołaj Jabłoński - VIP Team
#BezCukru 21. Mikołaj Jabłoński - VIP Team
#BezCukru 20. z Podziaranym Tatą
#BezCukru 20. z Podziaranym Tatą
#BezCukru 19. Karolina Pielesiak z kanału "Szparagi"
#BezCukru 19. Karolina Pielesiak z kanału "Szparagi"
#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru z Natalią Lesz
#BezCukru z Natalią Lesz
#BezCukru 16. Martyna Kaczmarek
#BezCukru 16. Martyna Kaczmarek
#BezCukru Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 14. Helena Deeds o życiowych zmianach
#BezCukru 14. Helena Deeds o życiowych zmianach
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru 13. ARTEM VOROBIOV
#BezCukru 13. ARTEM VOROBIOV
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru Touska opowiada o łamaniu praw kobiet w Iranie
#BezCukru Touska opowiada o łamaniu praw kobiet w Iranie
#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 9. Stysio
#BezCukru 9. Stysio
#BezCukru 8. Patricia Kazadi
#BezCukru 8. Patricia Kazadi
#BezCukru 7. Alis Summers
#BezCukru 7. Alis Summers
#BezCukru 6. Katarzyna Ankudowicz o utracie ciąży
#BezCukru 6. Katarzyna Ankudowicz o utracie ciąży
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
#BezCukru 4. Barbara Kurdej-Szatan
#BezCukru 4. Barbara Kurdej-Szatan
#BezCukru 3. Ola Żuraw
#BezCukru 3. Ola Żuraw
#BezCukru 2. Pizza Paweł
#BezCukru 2. Pizza Paweł
#BezCukru 1. Łukasz Wala
#BezCukru 1. Łukasz Wala

Barwny uczestnik "Warsaw Shore" zebrał najintymniejsze wspomnienia ze swojego życia i wydał książkę "Kryształowy Chłopak", w której opisał swoją drogę do wyjścia z uzależnienia od narkotyków. - Kolejną książkę napiszę, kiedy osiągnę wielką światową sławę. O tym, jak uwierzyć w siebie - zdradził nam gwiazdor.

Stifler pokazał się również z zupełnie nowej strony i stanął do walki w oktagonie z Popkiem. Ostatnio mogliśmy oglądać go w nowym reality show "One Night Squad" na Player.pl i TVN7.

Stifler planuje operacje plastyczne

Stifler niejednokrotnie udowadniał, że moda to jego drugie imię. Wszyscy, którzy śledzą go w sieci wiedzą, że lubi kolorowe i ekstrawaganckie stylizacje. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że nie ma żadnych zastrzeżeń do swojego wyglądu, ale to nie do końca prawda.

- Przez długi czas miałem kompleks zakoli. Kiedy robiłem fryzurę na bok, to ukrywałem to. Pół roku temu zrobiłem sobie przeszczep włosów. W grudniu kolejny. Za rok będę miał już fryzurę, o jakiej zawsze marzyłem. Nikt w Polsce ze sławnych ludzi jeszcze takiej nie ma - mówił celebryta w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

- Operację nosa planuję w grudniu. Termin też mam na grudzień. Podniosę też powieki. Zrobię żuchwę i botoks, bo już 3 miesiące nie robiłem. W przyszłe wakacje będę tą osobą, o której zawsze marzyłem - dodał.

Stifler o malowaniu paznokci

Damian Zduńczyk wyznał, że pomalowane paznokcie przez długi czas były integralną częścią jego wizerunku. Teraz musi także zadbać o stopy - po stoczonych walkach i wymagających treningach MMA, nie miał przestrzeni, by się nimi zająć.

- Miałem taką fazę rok temu, że przez 7 miesięcy co tydzień, co dwa robiłem paznokcie. Ale strasznie mi się zniszczyły i zaczęło mi się to nudzić. Pierwszy raz poszedłem przez "One Night Squad". W końcu dostałem walkę i miałem problem z klubem, który by mnie przyjął. Nikt mi tego wprost nie powiedział, ale musiałem przestać malować. Oni nie są otwarci na takie rzeczy - opowiadał Stifler.

- Na konferencję na tydzień przed walką zrobiłem paznokcie. Mój rywal, Bombardier z Senegalu, był nieco zdziwiony. Przegrałem z nim w tyle samo czasu, co Pudzian z nim wygrał. Więc walczyłem z nim tyle samo co Pudzian. Planuję w tym roku stoczyć jeszcze jedną walkę, a później jak nos może wygoi mi się po walce. Ale to też nic pewnego - dodał.

Stifler o związkach i upodobaniach kobiet

- Nie przeszkadza to kobietom. To mój styl. Jestem kolorowy i to jest spoko - zapewniał celebrytom, mówiąc o zabiegach, jakim się poddaje. Od kilku lat mało słyszy się o związkach Stiflera. Oskar Netkowski zapytał go, czy dzisiaj jest zakochany.

- Jestem singlem. Od 3 lat i dwóch miesięcy dokładniej. Od 28 maja 2019. Byłem wtedy z Anastasiyą (uczestniczka Warsaw Shore). Źle nam się już układało. Nie brakuje mi związku. Dobrze czuję się w swojej obecności. Jeśli chcę umówić się na seks, to umawiam się na seks - wyznał Damian "Stifler" Zduńczyk.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości