Gwiazdy

Michał Szpak pragnie zostać ojcem. "Byłbym bardzo radykalny i konserwatywny"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Michał Szpak chce zostać ojcem?
Michał Szpak chce zostać ojcem?Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/11

Michał Szpak jest spełnionym artystą, ale czy w życiu prywatnym niczego mu nie brakuje? Gwiazdor przyznaje, że w przyszłości chciałby zostać ojcem. Reporter Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał muzyka, jak wyobraża sobie siebie w tej roli? Odpowiedź może zaskoczyć fanów kolorowego ptaka.

Michał Szpak o dziecku

Przed kilkoma laty Michał Szpak wyjawił w jednym z wywiadów, że chciałby mieć dziecko z mulatką. Wyznanie do dzisiaj krążyło po sieci, ciesząc się popularnością czytelników. Nie brakowało także domysłów w tej materii. W rozmowie z Oskarem Netkowskim artysta wyjawił całą prawdę w temacie swoich pragnień o ojcostwie.

- To było bardzo, bardzo dawno temu. Ale faktycznie chciałbym mieć dziecko, a gdyby było mulatkiem, byłoby cudowne, idealne wręcz - wyznał.

Michał Szpak o roli ojca

Artysta przyznaje, że jeśli w przyszłości będzie miał dzieci, nie będzie spuszczał ich z oka.

- Zważywszy na to, że mam młodszą siostrę i siostrzenicę, trochę tego swojego ojcostwa przeżyłem gdzieś. Byłbym bardzo radykalny i konserwatywny. To dlatego, że jestem przewrażliwiony. Kiedy widziałem siostrę na huśtawce i w mojej opinii była zbyt wysoko, ja już odczuwałem lęk, że może się jej coś stać. Na pewno jednak byłbym zaangażowany w wychowywanie - zwierzył się Michał Szpak .

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości