Gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska szaleje z rodzeństwem na wakacjach. Jej brata znacie z serialu "Na Wspólnej"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Wiktoria Gąsiewska w serialu "Papiery na szczęście"

Wiktoria Gąsiewska wyjechała z rodziną na wakacje. Aktorka zamieszcza zdjęcia z malowniczej miejscowości, w której się zatrzymali. Ostatnio opublikowała także dość długie nagranie, na którym widać, jak spędza czas z rodzeństwem.

Życie prywatne Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska w końcu może odetchnąć od codzienności. Młoda aktorka wyjechała z rodziną na wakacje. Wśród najbliższych, którzy wypoczywają z nią w Turcji są: starszy brat Mateusz, siostra Nicola i najmłodszy z rodzeństwa - Oskar. 23-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, nie mogło więc zabraknąć na Instagramie zdjęć z urlopu. Na kilku z nich widać, z kim spędza czas.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Wiktoria Gąsiewska opublikowała także wideo, na którym pokazała, jak bawi się z rodziną przy hotelu, na basenie czy w klubie. Na podstawie opublikowanych fotografii fani aktorki zgadują, że jest ona w Side - malowniczym kurorcie na wybrzeżu Morza Śródziemnego, położonym między Antalyą a Alanyą

Kim jest brat Wiktorii Mateusz Gąsiewski?

W podróży towarzyszy Wiktorii jej starszy brat - Mateusz Gąsiewski, który w tym roku skończy 25 lat. Większości widzów znany jest jako Dominik Kamiński w serialu "Na Wspólnej". Zagrał też m.in. w takich produkcjach, jak: "Pensjonat pod Różą", "Magda M." czy "Usta usta". Pierwszy raz w filmie zadebiutował w 2009 roku. Wcielił się w Dawida w produkcji Patryka Vegi, "Ciacho". W 2011 roku pojawił się natomiast w historycznym filmie "1920 Bitwa Warszawska".

W filmie przygodowym "Mikołajek” dubbingował postać Rufusa. Ponadto zaśpiewał w polskiej wersji językowej filmu "Alicja w krainie Czarów".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN/FOKUSMEDIA.COM.PL

Pozostałe wiadomości