willa

  Natalia Karczmarczyk wystartowała z projektem Natsu World i zaprosiła nas do swojej willi. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, spędził dzień z influencerami w ramach cyklu "Wakacje z gwiazdą".

  Zobacz zdjęcia luksusowej willi.

  Wojciech Korfanty odwiedzał Zakopane od początku XX wieku. W 1923 roku postanowił kupić żonie Elżbiecie dom. Jak przez lata potoczyły się losy nieruchomości? Sprawdziliśmy to.

  Państwo Dziadowcowie są właścicielami przedwojennej kamienicy w centrum Krakowa. Niegdyś osiedle, na którym znajduje się budynek, nazywało się Wesoła. Do dziś dom nosi taką nazwę. A czy jego wnętrza są wesołe? To sprawdziła reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  W Małopolsce bliski współpracownik Józefa Piłsudskiego Tadeusz Lorenz wybudował pensjonat. Kto w nim bywał? Jakie atrakcje zapewniano gościom? Co się działo z willą w czasie II wojny światowej i tuż po niej? Dlaczego oficerowie rosyjscy oddawali hołd popiersiu Piłsudskiego, które do tej pory znajduje się w willi? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Przyleciał do Polski specjalnie dla Jolanty Pieńkowskiej. Gościem Dzień Dobry TVN był Antonio D'Amico, życiowy partner zamordowanego projektanta Gianniego Versace. Antonio i Gianni byli ze sobą 15 lat, do tragicznej śmierci Versace w 1997 roku. Razem urządzali i mieszkali w pięknej willi Casa Casuarina w Miami, którą niedawno odwiedziała Jolanta Pieńkowska i ekipa Dzień Dobry TVN. Jakie realcje Antonio D'Amico ma z Donatellą - siostrą Gianniego Versace?

  Gianni Versace uwielbiał rzeczy piękne i estetyczne. Kolekcjonował dzieła sztuki. 16 lat temu został zastrzelony na schodach swego domu w Miami. Jolanta Pieńkowska zwiedziła posiadłość kreatora mody. Tym razem zobaczyła pokój Gianniego zwany Sygnowanym, jego łazienkę oraz pokój Lazurowy, należący do partnera Gianniego Versace.