Gwiazdy

Córka Madonny została piosenkarką. 25-latka prezentuje debiutancki singiel

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Lourdes Leon

Lourdes Leon, nazywana przez Madonną pieszczotliwie Lolą, debiutuje pod pseudonimem Lolahol z piosenką "Lock&Key". Córka Madonny słynie z zamiłowania do mody, jednak teraz próbuje swoich sił w muzyce. Czy klip zwiastuje estradową karierę?

Wszystkie dzieci Madonny

Madonna od dekad rządzi światową sceną pop. Kiedy jednak gasną blaski reflektorów, najważniejsza jest dla niej rodzina. Wokalistka wychowywała się z pięciorgiem rodzeństwa: Anthonym, Martinem, Paulą, Christopherem i Melanie. Od zawsze sama marzyła także, by stworzyć dużą rodzinę. Dzisiaj jest mamą szóstki pociech.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Ikona popu oprócz dwójki biologicznych dzieci – Lourdes i Rocco, ma również czworo adoptowanych: Davida Banda Mwale Ciccone RitchieMercy James, Stellę Ciccone oraz Esterę Ciccone.  

Lourdes Leon idzie w ślady Madonny

Madonna może być dumna ze swoich pociech. Jej syn Roco, zajął się ostatnio malowaniem obrazów. David Banda z kolei marzy o karierze piłkarskiej, by pomóc zrealizować jego marzenie, wokalistka przeprowadziła się kilka lat temu do Lizbony, aby mógł próbować sił w drużynie piłkarskiej. Ostatnio coraz głośniej jest o córce Madonny Loli. Przez lata krążyły teorie, jakby sławna mama była o nią zazdrosna. Plotki te średnio pokrywają się z rzeczywistością, bo Madonna pomaga córce w rozwijaniu kariery. Co więcej, w jednym z wywiadów przyznała, że Lola jest o wiele bardziej utalentowana, niż ona sama. – Świetnie tańczy, gra na pianinie, występuje na scenie. Ale nie ma takiego drive’u jak ja – mówiła wokalistka w rozmowie z "Vogue".

Lourdes Leon dała się ostatnimi czasy poznać z aktywistycznej strony. Znana jest z propagowania postaw nawołujących do ciałopozytywności. W ramach manifestu niejednokrotnie gościła na czerwonych dywanach z owłosionymi pachami, czy nogami. Lola ma ambitne plany względem rozwoju kariery. Po nauce liceum francuskim w Nowym Jorku, kontynuowała edukację w LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts, gdzie poznała swojego pierwszego chłopaka Timothéego Chalameta. Po maturze studiowała na Uniwersytecie Michigan. Uczyła się tam sztuki musicalu, doskonaląc śpiew, taniec i grę aktorską. Fani dobrze pamiętają ją z teledysków mamy. 25-latka od 2010 r. prowadzi markę Material Girl inspirowaną stylem Madonny. Na poważnie zajęła się jednak modą w 2016 r., kiedy na współpracę namówiła ją Stella McCartney.

Lourdes Leon jako Lolahol - Lock&Key

Dzisiaj Lourdes Leon daje poznać się jako piosenkarka. W sieci pojawił się pierwszy singiel wschodzącej gwiazdy, wraz z teledyskiem. W serwisie You Tube pojawiła się piosenka zatytułowana "Lock&Key", którą wokalistka wydała pod pseudonimem Lolahol. Teledysk został wyreżyserowany przez Eartheater i nakręcony w Nowym Jorku. W klipie zobaczymy kadry z ulic miasta, cmenatarzyska czy plaży.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Getty Images

Pozostałe wiadomości