debiutancki singiel

  Dawid Tyszkowski od dziecka wiązał przyszłość z muzyką. "Koszulka" to jego debiutancki singiel, który już podbił serwisy streamingowe i stacje radiowe. Teraz artysta zaprezentował go również na scenie Dzień Dobry TVN.

  Aktorka spełniła jedno z największych marzeń, nagrywając swój pierwszy singiel.

  Lourdes Leon wkracza na scenę pod pseudonimem Lolahol z piosenką "Lock&Key".

  Allan Krupa rozpoczął swoją przygodę z hip hopem. Od teraz to raper Enso.

  Olek Klembalski jest utalentowanym wokalistą młodego pokolenia. Ma dopiero 16 lat, a już wie, że to właśnie z muzyką chce związać swoją przyszłość.

  Artysta zaśpiewał "Gdzie jest mój dom".

  "Goodbye" klasyczny alternatywny pop. Posłuchajcie

  Igor Walaszek na stałe zapisał się w historii polskiej sceny muzycznej jako członek duetu Bass Astral x Igo, jednak po latach udanej współpracy z basistą Kubą Traczem zdecydował się postawić na solową karierę. W 2021 roku wokalista przywitał na świecie córkę, a emocje związane z tym przełomowym wydarzeniem wykorzystał jako inspirację do nagrania wyjątkowego utworu. W Dzień Dobry TVN o piosence "Helena" i spektakularnym debiucie artysty opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Łukasz Wasilewski zdobył popularność dzięki udziałowi w 10. edycji programu "Top Model". Niebanalna uroda i ciekawa osobowość przyniosła mu sympatię widzów i jurorów. Jak sam podkreślał, ma naturę buntownika, a obok modelingu jego pasją jest muzyka.

  Pierwsze kroki w muzycznej karierze Matteo Bocelli stawiał u boku swojego ojca, Andrei Bocelliego. Teraz syn cenionego śpiewaka operowego postanowił zachwycić świat samodzielną twórczością. W 2021 roku ukazał się jego pierwszy solowy singiel. Artysta zaprezentował utwór "Solo" na scenie Dzień Dobry TVN.

  22-letni wrocławianin Rafał Wszołek, znany jako RAAW, w wielkim stylu wchodzi na polską scenę muzyczną. Młody wokalista na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój debiutancki singiel "Do teraz".

  Jagoda Kret to polska wokalistka o nietuzinkowej barwie głosu. Artystka wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN, gdzie promowała swój najnowszy singiel "Tu nic nie musisz". Utwór zapowiada debiutancką płytę artystki, która planowana jest na październik tego roku. 

  Michał Wiśniewski w przeciągu swojej kariery nagrał kilkanaście płyt i zdobył wiele prestiżowych nagród. Nic dziwnego, że teraz w ślady wokalisty chcą iść jego dzieci. Syn muzyka, Xavier Wiśniewski, wydał właśnie swój pierwszy numer. Jak wypadł?

  „Niedopowiedzenia” to debiutancki singiel wschodzącej gwiazdy polskiej sceny muzycznej Pauli Romy. Na naszej scenie wokalistka zademonstrowała swoje nieprzeciętne możliwości i wyjątkowe brzmienie. Młoda piosenkarka uwodzi charyzmatycznym głosem.