Gwiazdy

Krzysztof Ibisz powitał na świecie trzecie dziecko. Prezenter zdradził płeć i imię

Gwiazdy

Aktualizacja:
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie
Co słychać w show-biznesieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Joanna i Krzysztof Ibiszowie doczekali się pierwszego dziecka. Prezenter telewizyjny opublikował uroczą fotografię w mediach społecznościowych. - Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie - przekazał.

Joanna i Krzysztof Ibiszowie zostali rodzicami

W 2021 roku Krzysztof Ibisz poprosił o rękę lekarkę Joannę Kudzbalską znaną z programu "Top Model". Kilka miesięcy później para wzięła ślub. 30-latka przyjęła nazwisko męża. W czerwcu br. zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka.

- Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał wówczas prezenter telewizyjny.

Joanna Ibisz urodziła chłopca. Jakie imię otrzymał?

Krzysztof Ibisz za pośrednictwem Instagrama przekazał, że ich pociecha jest już na świecie. W opisie zdradził płeć i imię dziecka.

18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy naszym kochanym rodzicom

Dziennikarz podziękował również całemu personelowi szpitala im. św. Rodziny i wyraził szczególną wdzięczność wobec lekarki prowadzącej ciążę, położnej i douli, a także przyjaciół.

- Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie - podkreślił.

Przypomnijmy, że to pierwsze dziecko Joanny, lecz trzecie Krzysztofa. Dziennikarz doczekał się bowiem dwóch synów z poprzednich małżeństw. Maksymilian jest owocem związku z Anną Zejdler, a mamą Vincenta jest Anna Nowak-Ibisz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak / MW MEDIA WARSZAWA

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości