Gwiazdy

Lenka i Jan Kliment w oczekiwaniu na dziecko. Wiemy, jakie chcą wybrać imię

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Przygotowania do narodzin syna

Lenka i Jan Klimentowie spodziewają się pierwszego dziecka. W programie Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak wygląda czas oczekiwania na maleństwo oraz jakimi chcą być rodzicami. Zdradzili również, na czym im zależało przy wyborze imienia.

Lenka i Jan Klimentowie o dziecku

Lenka i Jan Klimentowie pojawili się w programie Dzień Dobry TVN, żeby opowiedzieć o wyjątkowym momencie w ich życiu, czyli oczekiwaniu na dziecko.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- U nas to było odwrotnie wszystko. Ja zasadziłem drzewo, teraz będziemy mieć mieszkanie, ale to dziecko nie mogło się pojawić. 6 lat próbowaliśmy - podkreślił Jan Kliment.

Lenka Kliment mówiła, że nie pojawiły się jeszcze nerwy dotyczące tego, że nie może zajść w ciążę. Kiedy przez długi czas się nie udawało, postanowili skorzystać z pomocy lekarza.

- Na początku zostawialiśmy to naturze, ale nic się właśnie nie działo, więc poszliśmy, tak jak każdy pewnie, na te wszystkie różne badania, żeby sprawdzić, czy w ogóle jest dobrze. Okazało się, że tak. Jak się odpuści, to wychodzi - powiedziała.

Jak zaznaczyli nasi goście, najbardziej niezręczne pytania o to, kiedy pojawi się dziecko, padały najczęściej od osób, które ich nie znały.

Lenka i Jan Klimentowie będą rodzicami

Oprócz oczekiwań na dziecko para buduje również swój pierwszy, wspólny dom w Polsce. Dlatego sytuacja, w której się znaleźli, jest dla nich podwójnie nowa. Lenka Kliment właśnie rozpoczyna siódmy miesiąc ciąży. Do tej pory jednak nie skompletowała wyprawki do szpitala.

- Jestem taką typową dziewczyną, która nie ma pojęcia. Musiałam iść i panie w sklepie musiały mi doradzić, bo ja naprawdę nie wiem. Jeszcze do tego te polskie słowa, np. nie wiedziałam, co to jest słowo "wyprawka" - wyznała tancerka.

Para od października rozpoczyna kurs w szkole rodzenia. Podkreślili, że "chcą się uczyć, bo jest to dla nich coś nowego".

- Ja podchodzę do tego zadaniowo. Po prostu trzeba wiedzieć, jak podnieść to dziecko - tłumaczył tancerz.

Lenka i Jan Klimentowie - czy wybrali imię dla dziecka?

Imię, które chcą nadać maleństwu, ma brzmieć tak samo po polsku i po czesku. Filip Chajzer zaproponował swoje własne.

- Będziemy się zastanawiać - powiedziała Lenka. - Jej się bardzo podoba imię Filip - dodał Jan.

Ostatecznie potwierdzili, że imię zostało wybrane, ale na razie pozostanie ono tajemnicą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości