Gwiazdy

Sara James już w Polsce. Jej mama wzruszyła reportera Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf
Reporter:
Piotr Wojtasik
Sara James już w Polsce
Sara James już w Polsce Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Po występie w America's Got Talent Sara James wróciła do Polski. Na lotnisku czekało na nią grono wiernych fanów oraz reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik. Jak nastoletnia wokalistka wspomina finał amerykańskiego show? Jakie ma plany na przyszłość?

Sara James w w America's Got Talent

Przez kilka tygodni Sara James przebywała w Stanach Zjednoczonych. Jej pobyt w USA związany był z udziałem w 17. edycji America's Got Talent. Nastoletnia wokalistka od lat marzyła, aby wystąpić w programie. - Od małego oglądałam filmiki Grace VanderWaal (zwyciężczyni 11. edycji America's Got Talent - przyp. red.) i tak mnie zainspirowała na maksa i zapytałam mamę, czy możemy pojechać i tak wszystko szybko wyszło - powiedziała Sara James.

Sara James w finale amerykańskiego Mam Talent

Młoda artystka była wymieniana w gronie faworytów do nagrody głównej programu, na którą składały się czek na milion dolarów i występ na scenach Las Vegas Strip. W finale Polka najpierw zaprezentowała utwór Kate Bush - "Running Up That Hill", a następnie wystąpiła z zespołem Black Eyed Peas, z którym wykonała przebój "Let's Get It Started". - To (występ z grupą Black Eyed Peas - przyp. red.) bardzo dużo mnie nauczyło. Okazało się, że ci ludzie są niesamowicie uśmiechnięci, przemili, otwarci na nową muzę, ludzi. Dostałam tak piękne słowa od nich - przyznała wokalistka.

Co prawda Sara James znalazła się poza pierwszą piątką, ale i tak jej udział w amerykańskim show należał do bardzo udanych. Po powrocie z USA 14-latka zamierza wrócić do szkoły. - Chciałabym wejść do klasy i przywitać się z ludźmi - powiedziała.

Z Sarą przyleciała do Polski jej mama. Jej słowa wzruszyły naszego reportera. Sprawdźcie, co powiedziała Arleta Dancewicz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości