Gwiazdy

Robert Stockinger skleił taśmą Ewę Drzyzgę i Małgorzatę Ohme. "Wasze życzenie jest dla nas rozkazem"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Robert Stockinger
Robert Stockinger i taśma
Robert Stockinger i taśma
wideo 2/4

Poniedziałkowe wydanie Dzień Dobry TVN obfitowało w niespodzianki. Ewa Drzyzga poprowadziła bowiem program w duecie z Małgorzatą Ohme, a Robert Stockinger spełnił życzenie jednej z widzek i skleił gospodynie. Jak zareagowały nasze prowadzące?

Ewa Drzyzga i Małgorzata Ohme - niezwykły duet Dzień Dobry TVN

Widzowie Dzień Dobry TVN przywykli do duetów prowadzących: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Tymczasem w poniedziałek, 19 września czekała mała roszada. O poranku z uśmiechem powitały oglądających program Ewa Drzyzga i Małgorzata Ohme. Jak poradziły sobie gospodynie w tym niecodziennym zestawieniu?

"Są rewelacyjne. Bardzo miło się je ogląda", "Zgadzam się. Dziewczyny ogląda się super i świetnie ze sobą współpracują", "Świetnie sobie panie radzą. Mogłoby tak zostać", "Dziękuję za wasze piękne prowadzenie" - ocenili widzowie na facebookowym profilu Dzień Dobry TVN.

Robert Stockinger skleił taśmą Ewę Drzyzgę i Małgorzatę Ohme

To nie była jedyna niespodzianka, jaka się pojawiła podczas poniedziałkowego wydania. Robert Stockinger, który zachęcał widzów do komentowania poruszanych tematów w programie, spełnił bowiem życzenie jednej z oglądających.

- Pani Izabela twierdzi, że panie, a raczej dziewczyny prowadzące dzisiejszy program tak wspaniale do siebie pasują i tak świetnie prowadzą dzisiejszy odcinek, że panie Robercie proszę wziąć klej i przykleić do siebie dziewczyny - przeczytał wpis widzki Robert Stockinger, po czym wziął go do serca.

- Nie będę brał kleju, bo nie chcę uszkodzić żadnej kreacji, ale oczywiście spełnię życzenie pani Izabeli. Sklejam dzisiejsze prowadzące. Wasze życzenie jest dla nas rozkazem - powiedział nasz reporter, obwiązując taśmą Ewę Drzyzgę i Małgorzatę Ohme.

Jak zareagowały nasze gospodynie? Zobacz w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Robert Stockinger

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości