Gwiazdy

Magdalena Lamparska została mamą. "Najpiękniejszy moment w naszym życiu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Co słychać w show-biznesie
Co słychać w show-biznesieDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Magdalena Lamparska i jej mąż Bartek Osumek, przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka nie trzymała fanów w niepewności - od razu zdradziła płeć i imiona pociechy. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Magda Lamparska i Bartek Osumek - związek

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek od prawie 5 lat tworzą szczęśliwy związek. Ich historia zaczęła się wyjątkowo romantycznie. W 2016 r., kiedy aktorka była w Kalifornii, udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Rozmowę tę obejrzał jej przyszły mąż i zachwycił się osobowością artystki. - Pakowałem się na jedną z moich wypraw górskich, to była sobota przed południem. Materiał leciał w telewizji i zobaczyłem uśmiechniętą, promienną dziewczynę, która ma swoje pasje i marzenia. Ale nie przyszłoby mi do głowy, że ją poznam i zostanie moją żoną - wspominał Bartek Osumek.

Niedługo później mężczyzna organizował festiwal filmowy w Krakowie, na którym zjawiła się właśnie Magda Lamparska. - Kiedy zobaczyłam Bartka, to pomyślałam, że to będzie mój mąż. Poczułam taki piorun filmowy i zaczął się proces pokazywania mu, że nie jestem tylko Magdaleną Lamparską, ale także Magdą. To ja zaczęłam go podrywać. Przełamuję stereotyp. To, że mogę wykonać pierwszy krok, było dla mnie czymś normalnym - opowiadała aktorka.

Zakochani mają za sobą dwa śluby: cywilny, w sierpniu 2018 roku i kościelny, w czerwcu 2019 roku w Watykanie. Ślubne zdjęcie aktorki wykonane w Rzymie znalazło się nawet w gronie 85. najpiękniejszych na świecie portretów panny młodej.

Magda Lamparska urodziła

Magda Lamparska i jej ukochany, Bartek Osumek, właśnie kolejny raz zostali rodzicami. Aktorka 20 września poinformowała o przywitaniu na świecie córeczki Mili. - To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu z Bartkiem. Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną - czytamy we wpisie.

- Mila to bardzo słowiańskie imię. Serdecznie gratulujemy! - przekazał Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji. Nie tylko od wielbicielki aktorki, ale także ze strony fanów. - Witaj na świecie Mila, niech Ci będzie tu dobrze. Czekaliśmy na Ciebie - napisała Marta Żmuda Trzebiatowska. - Witaj Mila, ale sobie fajnie wybrałaś - dodała Maria Konarowska.

Parę miłych słów zostawiła także nasza prowadząca, Anna Kalczyńska-Maciejowska. - Wszystkiego najpiękniejszego w życiu. Bierz najwięcej i dawaj od siebie równie dużo, kochany nowy Losie - napisała.

Magda Lamparska - ile ma dzieci?

Aktorka i Bartek Osumek mają już syna. Para przywitała na świecie małego Tymoteusza w 2017 r. Chłopiec od razu skradł serca rodziców.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości