Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła. Jedna z nich zainwestowała w nową nieruchomość

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Nowinki show-biznesowe
Nowinki show-biznesoweDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła ujrzała światło dzienne. Pokaz projektanta oglądały na żywo gwiazdy polskiego show-biznesu. Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska. Udało się jej dowiedzieć, co nowego dzieje się m.in. u Blanki Lipińskiej.

Pokaz Łukasza Jemioła

21 września odbył się pokaz najnowszej kolekcji projektanta Łukasza Jemioła. Wydarzenie przyciągnęło znane osobowości polskiego show-biznesu i cenione osoby z branży modowej. Wraz z kamerą pojawiła się tam także reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Choć projektant ma za sobą już ponad 40 pokazów, to każdy z nich wiąże się u niego z dużym stresem i adrenaliną. - Zawsze mówię: "nigdy więcej", ale potem to jest takie kręcące i chce się tego. Pokaz jest fajny, ale to jest dużo stresu. (...) 11,5 minuty to pół roku pracy 200 osób - wyznaje Łukasz Jemioł.

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Które gwiazdy uświetniły to ważne wydarzenie modowe? Pokaz oglądała m.in. Blanka Lipińska. Jak udało się dowiedzieć naszej reporterce, pisarka zainwestowała niedawno w ziemię. - (...) Wiosną będę mogła was zaprosić do mojej daczy - zapowiada pisarka. - W tych niepewnych czasach najlepiej jest inwestować pieniądze w nieruchomości, a jak leżą na koncie, to tracą na wartości - dodaje.

Sandra Hajduk-Popińska spotkała na pokazie także Annę-Marię Sieklucką. Aktorka bardzo zaangażowała się w tragiczną historię 22-letniej Iranki, która zapadła w śpiączkę i zmarła po zatrzymaniu przez tzw. policję do spraw moralności. Czy według Anny nagłaśnianie takich tematów przez gwiazdy może realnie wpłynąć na walkę o prawa kobiet?

- Będę zawsze bronić tych praw, (...) mam odbiorczynie z tamtego zakątka świata - zaznacza aktorka. Kobiety dziękowały Annie i podkreślały, że jest ona również ich głosem w walce o lepsze warunki życia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości