pokaz mody

  pokaz mody

  Dom mody Versace podczas fashion weeku w Mediolanie zachwycił nie jednym, a dwoma pokazami. Najpierw nowa kolekcja ujęła fashionistów, a potem współpraca Donatelli Versace z Kimem Jonesem i Fendi zdumiała znawców mody. Co marka proponuje na sezon wiosna-lato 2022? Przyjrzała się temu redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Pokazy mody w dobie pandemii wyglądają nieco inaczej, ale nie są mniej spektakularnie niż wcześniej. Co prawda prezentacje kolekcji już nie odbywają się w obecności gwiazd i dziennikarzy, ale projektanci prześcigają się w nowatorskich pomysłach, które przyciągnęłyby ciekawskie spojrzenia internautów. Najnowszy pokaz Saint Laurent przeszedł najśmielsze oczekiwania. Ten klip jest niezwykłym dziełem sztuki.

  Największe widowiska modowe, na które fashioniski z całego świata z niecierpliwością czekają miesiącami, nie mogą być realizowane ze znanym dotąd przepychem. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. Jednak niektóre domy mody nawet z tak trudnej sytuacji wychodzą obronną ręką. Do tego grona należy oczywiście Chanel. Marka pod kierownictwem Virginie Viard zaprezentowała właśnie zachwycającą kolekcję wiosna/lato 2021.

  Byliśmy na pokazie mody Vasiny. Kolekcja na wiosnę/lato 2019 bazuje na kolorze, konstrukcji i geometrii. Jak Katarzynie Sokołowskiej, reżyserce pokazów mody współpracuje się z Vasiną? Dlaczego jej pokaz wyróżnia się na tle pozostałych? Co o Vasinie mówią jej przyjaciele, Monika Brodka i Krzysztof Zalewski?

  Na pokazach Roberta Kupisza zawsze obowiązuje dress code. Na ten ostatni goście mieli też się ubrać na bogato. Na pewno zastosowała się do tych wymagań Maja Sablewska. A jak inne gwiazdy? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W Muzeum Narodowym w Warszawie odbył się pokaz mody „Nowoczesność Lata 50. i 60.”, podczas którego zaprezentowano wieczorowe kreacje stworzone przez polskich projektantów mody. Czyje stroje zostały pokazane? W jakim celu zorganizowano ten pokaz?

  Świat modelingu ciągle zdominowany jest przez kobiety. Najlepsze modelki zarabiają nawet cztery razy więcej niż ich koledzy po fachu. Dlaczego tak jest? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to Dawida Wolińskiego oraz modelów: Jakoba Kosela i Adriana Włodarskiego. Ile trwa kariera modela? Jak dbają o swoje ciało i urodę? I czy mają życiowy plan B?

  Jakiś czas temu córka Kingi Rusin - Iga prezentowała na wybiegu jedną z kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski. Czy to początek jej kariery w modelingu? O decyzji córki Kinga Rusin powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Supermodelka Kasia Struss współpracuje z marką Simple już od 3 sezonów. Jaka jest jesienna kolekcja? Co będzie modne w tym sezonie? Kto pojawił się na premierze kolekcji? I co koniecznie trzeba mieć w tym sezonie? W Pałacu Kultury i Nauki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  To niezwykły pokaz, ponieważ wzięły w nim udział mieszkanki Kołobrzegu. Zobaczcie, co można założyć na letni spacer. Podobają się Wam te propozycje? Jakie modowe błędy najczęściej popełniamy podczas urlopu? Jak bardzo możemy odsłaniać ciało, spacerując nadmorskim deptakiem? O tym w Dzień Dobry Wakacje stylistka Elżbieta Podgórska.

  W Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się pokaz Macieja Zienia. Na ten pokaz wybrał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, by zapytać projektanta o to czy łatwo jest wrócić na szczyt. Co na temat Macieja Zienia powiedzieli Mateuszowi: Danuta Stenka, Viola Kołakowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Warnke, Kate Rozz i Ada Fijał?

  W przyszłym tygodniu odbędzie pokaz Dawida Wolińskiego. Jak idą przygotowania? Czy wszystkie projekty są już gotowe? Kto został zaproszony na pokaz? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. W trakcie rozmowy Basi i Dawida do atelier przyszła Joanna Krupa. W jakim celu? Czy to prawda, że - jak piszą internauci - modelkę i projektanta łączy coś więcej niż tylko przyjaźń?

  Project Runway otworzył mu drogę do kariery. Jacob swój kolejny pokaz mody ma już za sobą. Stresował się? Jak radzą sobie jego koledzy z programu? Z projektantem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Co założyć na casting do pokazu mody? Umalować się czy lepiej nie? Jak chodzić? Jakich błędów nie popełniać? Czy na taki casting można przyjść "z ulicy"? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek wybrała się na casting do pokazu mody, by porozmawiać z uczestniczkami i organizatorami. Czy polskie pokazy mody różnią się od zagranicznych?