Anna Czartoryska-Niemczycka

  Anna Czartoryska-Niemczycka

  Kontynuację serialu "Usta usta" możemy aktualnie oglądać na antenie TVN. W produkcji obok Pawła Wilczaka pojawiają się Wiktoria Filus oraz Anna Czartoryska-Niemczycka. Cała trójka opowiedziała o pracy na planie podczas niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN.

  Czy gwiazdy nie boją się upływającego czasu? Zobaczcie, co powiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Magdalena Boczarska, Kuba i Agnieszka Wesołowscy, Anna Czartoryska-Niemczycka, Aleksandra Domańska i Paulina Krupińska.

  Anna Czartoryska-Niemczycka to polska aktorka i piosenkarka oraz mama dwójki dzieci. Niedawno na rynku pojawił się nowy album artystki "Euforia/Panika". Czy to prawda, że płytę nagrywała po nocach? Kto był jej pierwszym nauczycielem śpiewu? Czy muzyka interesuje też jej dzieci? Z Anną rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

  Anna Czartoryska-Niemczycka, Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Orłoś, Kajetan Kajetanowicz, Edyta Jungowska, Małgorzata Zawadzka, Jacek Cygan... To tylko kilka gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na balu fundacji Fundację "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom", która istnieje już 17 lat. Pojawiła się tam również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co gwiazdy czytają swoim dzieciom i wnukom? Jak znajdują na to czas?

  W wakacje lubimy sobie pofolgować i zapominamy o trzymaniu formy. Czy to dotyczy również gwiazd? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Małgorzatę Sochę, Paulinę Kupińską, Karolinę Malinowską, Larę Gessler, Zosię Ślotałę, Monikę Olejnik, Annę Czartoryską-Niemczycką, Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan.

  Anna Czartoryska-Niemczycka jest nie tylko aktorką, ale również wokalistką. Właśnie pracuje nad swoją drugą płytą. W jakim klimacie będzie album? Zapowiedzią albumu jest piosenka Witamina L.

  Na widowni pojawił się jej brat, który sam jest artystą. Czym się zajmuje? Podobało mu się pierwsze przedstawienie, w którym Anna Czartoryska-Niemczycka zagrała po urodzeniu dziecka? Czy powrót do teatru był trudny? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  Na wygląd z czerwonego dywanu składa się nie tylko olśniewająca stylizacja i adekwatny do niej makijaż, ale również odpowiednia fryzura. Czy takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Czartoryska-Niemczycka, Rafał Maślak, Natalia Siwiec czy Julia Kuczyńska potrafią wykonać ją same? Dziennikarka Dzień Dobry TVN przepytała znanych i lubianych z wiedzy o fryzjerstwie. A co z naszym prowadzącym Marcinem Prokopem, którego włosy są uważane za najlepszą męską fryzurę "w całych mediach"?

  Jak dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, płyta Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej została już nagrana i znajduje się w postprodukcji. Gwiazda sama wielokrotnie powtarzała, że nie spieszy jej się z powrotem na czerwony dywan. Czy ciężko było jej porzucić jej ostatnią główną rolę matki i stanąć za mikrofonem?

  W styczniu tego roku Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła córeczkę. Jak zmieniło się jej życie, kiedy urodziła drugie dziecko? Czy myśli o powrocie do pracy? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Klocki mają wiele zalet - uczą dzieci myślenia przestrzennego, rozwijają twórczość i wyobraźnię. Pomagają również poznawać świat oraz wpływają na rozwój motoryczny maluchów. O ich fenomenie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorkami: Anną Dereszowską i Anną Czartoryską-Niemczycką.

  -Nie mam co na siebie włożyć - to odwieczny dylemat większości kobiet. Czy problem ten dotyka także naszych gwiazd? Jakich odpowiedzi udzielały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej kobiety, a jakich mężczyźni? Kto zakłada na siebie to, co akurat leży na wierzchu? ;)

  Wcześniej był Zorro teraz są kołysanki. Anna Czartoryska - Niemczycka i Julia Kamińska zwarły szyki i śpiewają do poduszki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z aktorkami, które pięknie śpiewają. Czy aktorki się przyjaźnią? Jak czuje się Ania? Czy zna już płeć swojego dziecka? Kiedy rozwiązanie?