Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje rocznicę ślubu. "Nadal mieścimy się w nasze stroje"

Tekst akapitu - 2024-04-01T134154
Źródło: Dzień Dobry TVN
Najgorętsze trendy ślubne 2024
Najgorętsze trendy ślubne 2024
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje 11. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z mężem. Oboje zapozowali w strojach ślubnych. Fotografia zachwyciła fanów. W komentarzach nie zabrakło zarówno życzeń, jak i komplementów.

11. rocznica ślubu Anny Czartoryskiej

Anna Czartoryska-Niemczycka jest polską piosenkarką i aktorką. Gwiazda chętnie też udziela się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób. To właśnie tam dzieli się swoją codziennością czy informacjami dotyczącymi zawodowej działalności.

W najnowszym poście artystka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Jak się okazuje, 1 kwietnia wraz z mężem Michałem Niemczyckim świętuje 11. rocznicę ślubu. Para pobrała się w 2013 roku i doczekała się czwórki dzieci: Ksawerego, Janiny, Antoniego oraz Stefana.

Fani nie szczędzili komplementów

Anna Czartoryska-Niemczycka opublikowała serię zdjęć, na których para pozuje w strojach ślubnych, przypominając sobie przy tym wzruszające momenty sprzed 11 lat. - 11 lat po ślubie. Nadal mieścimy się w nasze stroje i całe szczęście, bo sesję ogarnęliśmy dopiero rok temu, gdy z 2 zrobiło się 6 - napisała na Instagramie.

W komentarzach nie brakowało zachwytów i życzeń dla małżeństwa. - "Uwielbiam Panią od lat za uśmiech, prawdziwość, rodzinność. I za to, że Pani dobrze z oczy patrzy pozdrawiam wiosennie", "4 dzieci i figura młodej dziewczyny, tylko pozazdrościć", "Szczęśliwości w zdrowiu, miłości i przyjaźni małżeńskiej", "Przyjemnie się na Was patrzy" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia/instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości