Kwiecień to czas ludzi sukcesu. Te gwiazdy urodziły się wiosną

Ludzie sukcesu urodzeni w kwietniu
Źródło: Dzień Dobry TVN
 Czym dla Polaków jest sukces?
Czym dla Polaków jest sukces?
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Wraz z początkiem kwietnia czuć już rozkwit prawdziwej wiosny. Nowa energia i coraz dłuższe dni wpływają na samopoczucie. Nic więc dziwnego, że osoby urodzone w tym miesiącu są wyjątkowe. Które gwiazdy świętują urodziny w kwietniu?

Kwiecień miesiącem ludzi sukcesu

Kwiecień to miesiąc zodiakalnych baranów oraz byków. Wiosenna aura, która towarzyszy osobom, które urodziły się w tym czasie, nie pozostaje bez wpływu na predyspozycje i szczególne cechy charakteru. Osoby urodzone na początku kwietnia wyróżnia entuzjazm oraz szczerość. Ich nieraz impulsywne działania świetnie sprawdzają się zarówno w biznesie, jak i życiu towarzyskim - są nastawione na sukces i zysk materialny.

Z kolei zodiakalne byki, które urodziny świętują po 21 kwietnia pracowite i zdeterminowane. Choć bywają uparte - w życiu zawodowym często wychodzi im to na korzyść. W ich uporządkowanym życiu liczy się cel, który konsekwentnie realizują. Nic więc dziwnego, że zarówno osoby urodzone pod znakiem barana jak i byka to często gwiazdy show-biznesu.

Te gwiazdy świętują urodziny w kwietniu

Zodiakalnym baranem jest Mark Brzezinski, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, który urodzi się 7 kwietnia. Dyplomata wielokrotnie komentował sprawy polityczne na kanapach Dzień Dobry TVN.

Na początku kwietnia swoje urodziny obchodzi również muzyk i były uczestnik ostatniej edycji programu "Azja Express" Czesław Mozil świętował swoje 44 urodziny 12 kwietnia. Artysta od dziecka pielęgnował swoją muzyczną pasję, najpierw w chórze kościelnym, później już profesjonalnie szkolił się na zajęciach fortepianu oraz akordeonu. Tworzy muzykę łączącą alternatywny pop z punkiem, elementami kabaretu i opowieści.

Fotograf gwiazd Marcin Tyszka to również zodiakalny baran. Artysta jest nie tylko jurorem w programie "Top Model", ale i utytułowanym autorem zdjęć do takich magazynów jak: "Vogue", "Harber's Bazaar", "Elle", czy "Vanity Fair".

Agnieszka Woźniak-Starak, gospodyni Dzień Dobry TVN świeczki z urodzinowego tortu zdmuchnie 15 kwietnia. Dziennikarka prowadzi również koncerty i festiwale. Swoje 45. urodziny spędzi prawdopodobnie wśród najbliższych, w otoczeniu ukochanych zwierząt, blisko natury.

Tomasz Kot to z kolei jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Widzowie pokochali go za rolę Maksymiliana Skalskiego w serialu "Niania". Jest laureatem Orłów za film "Zimna Wojna" oraz Złotych Lwów za produkcję "Bogowie". Swoje urodziny Tomasz Kot obchodzi 21 kwietnia.

Joanna Krupa, modelka, gospodyni "Top Model" i aktywistka na rzecz zwierząt 44. urodziny będzie świętowała 23 kwietnia. Gwiazda od prawie 30 lat jest związana z show-biznesem i z sukcesami występowała na okładkach wielu magazynów.

Andrzej Seweryn to utytułowany aktor, reżyser i dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie. Jako zodiakalny byk ma predyspozycje do wytrwałości i osiągania sukcesu, nic więc dziwnego, że ten aktor zagrał w ponad 40 filmach. W ostatnich latach najgłośniejsze produkcje z jego udziałem to: "Mój Agent", "Niebezpieczni dżentelmeni", "Ostatnia rodzina".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Cn0ra/Getty Images, ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?