kwiecień

  Jaki jest horoskop miesięczny na kwiecień 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Astrolog Merkurja, zgodnie z tradycją, przybyła do studia Dzień Dobry TVN wraz z początkiem nowego miesiąca. Dla widzów przygotowała nie tylko horoskop na kwiecień - ekspertka odpowiedziała także na pytania zadane za pośrednictwem czatu.

  W kwietniu 2022 roku była już jedna niedziela handlowa i wypadła w tygodniu przed Wielkanocą. Czy najbliższa niedziela 24 kwietnia również jest handlowa i sklepy będą otwarte?

  Co jeszcze przewiduje prezenter tvnmeteo.pl, Tomasz Wasilewski, w swojej autorskiej prognozie pogody na 16 dni?

  Jakich roślin powinni unikać alergicy?

  Jak założyć własny ogródek warzywny od podstaw? Co warto wiedzieć i zrobić przed jego przygotowaniem. Sprawdź, jak rozplanować grządki i wybrać proste w uprawie warzywa.

  Wielkanoc w 2022 roku będziemy obchodzić 17 kwietnia. Wiele osób planuje świąteczne wyjazdy i odpoczynek na świeżym powietrzu. Jakiej pogody możemy się spodziewać w święta? Czy będzie padał śnieg? Sprawdź prognozę na wszystkie dni świąt.

  Mimo że w kalendarzu mamy już wiosnę, to zmiany pogody, których doświadczyliśmy w ostatnich tygodniach, trochę temu przeczą. Czy tegoroczny, bardzo zimny i mokry kwiecień to anomalia czy raczej norma w naszej strefie klimatycznej? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z prof. Bogdanem Chojnickim z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN zapytała na swoim Instagramie, jakie warzywa warto posadzić o tej porze roku. Pomocni internauci od razu zaczęli jej doradzać. Jeden z komentarzy szczególnie przykuwa uwagę. Okazało się, że Mateusz Hładki zna się nie tylko na gwiazdach, ale też na prowadzeniu ogrodu.

  Horoskop na kwiecień 2021. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Kluczowym elementem kwietnia będzie Nów Księżyca w znaku Barana, dzięki któremu dużo łatwiej będzie zacząć wszystko z nową energią i entuzjazmem. Kogo czekają największe zmiany? Swój horoskop przedstawiła widzom Dzień Dobry TVN astrolog Merkurja.

  Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, święta już za nieco ponad 3 tygodnie. Coraz częściej zastanawiamy się w związku z tym, jaka pogoda będzie nam towarzyszyć w tych dniach. Czy nadejdzie prawdziwa wiosna? Czy możemy planować spacery i odpoczynek na świeżym powietrzu? Wstępne prognozy na początek kwietnia przedstawili synoptycy IMGW.

  Wraz z nadejściem wiosny warto wprowadzić do swojego otoczenia trochę więcej kolorów i roślinności. Zobacz, jakie kwiaty sadzimy w kwietniu na działkach oraz na balkonach.

  Podczas pobytu w górach prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak miał okazję się przekonać, że: kwiecień - plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Zobaczcie, jaka pogoda czeka nas w długi weekend.

  Z takiego założenia wyszła 78-latka, która po raz pierwszy przejechała się kolejką górską. W ten sposób chciała przygotować się do przyszłego lotu samolotem. Jakie towarzyszyły jej emocje podczas jazdy kolejką? Ekscytacji nie było końca, zresztą zobaczcie sami!