Gwiazdy

Michał Wiśniewski znowu ślubował miłość. "Było pięknie i niesamowicie wzruszająco"

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Michał i Pola Wiśniewscy

Michał Wiśniewski był pierwszą polską gwiazdą tak dużego formatu. Porównania do zagranicznych rockowych muzyków zawdzięczał nie tylko porywającej tłumy fanów twórczości, ale i stylowi życia. Mijają kolejne dekady, a burzliwe życie miłosne piosenkarza nie przestaje interesować mediów. Artysta właśnie kolejny raz ślubował miłość swojej wybrance i pochwalił się zdjęciami z tej uroczystości.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Następujące po sobie śluby i rozstania czerwonowłosego gwiazdora, w akompaniamencie nuconych w całym kraju przebojów, od lat stanowią gratkę dla mediów. Jednocześnie nie odbierają Michałowi Wiśniewskiemu wiary w prawdziwą miłość, klasy ani sympatii, jaką darzą go fani.

Żoną muzyka jest Pola Wiśniewska. Gwiazdor sprawia wrażenie zakochanego w swojej wybrance na zabój, czego dowodem jest podjęta przez niego decyzja o odnowieniu przysięgi małżeńskiej.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Warto wspomnieć, że para pobrała się na początku 2020 roku, kiedy cały świat obawiał się szalejącego, tajemniczego wirusa z Chin. Ceremonia, z uwagi na pandemię, była więc bardzo skromna. W ogrodzie obok podwarszawskiego domu Wiśniewskich poza zakochanymi byli wyłącznie ich najbliżsi.

Już wówczas muzyk snuł jednak plany dotyczące hucznego wesela, które wyprawić planował w chwili, gdy zniesione zostaną pandemiczne obostrzenia. Tak też się stało.

Ślub Michała Wiśniewskiego

Gwiazdor połączył odnowienie przysięgi małżeńskiej ze swoimi okrągłymi, 50. urodzinami.

- Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love - czytamy we wspólnym, ilustrowanym zdjęciami z wydarzenia, poście małżeństwa na Instagramie.

Pod fotografiami zaroiło się od komentarzy. "Gratulacje i szczęścia na dalsze lata", "Wszystkiego najpiękniejszego, Kochani", "Oby już na zawsze. Gratulacje" - piszą internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości