Dzieci kpiły z imion córek Michała Wiśniewskiego. "Są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają"

Vivenne Wiśniewska
Córki Michała Wiśniewskiego były wyśmiewane
Źródło: MWmedia
Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, a każde z nich może pochwalić się niesztampowym, rzadko spotykanym imieniem. Rówieśnicy dwóch córek wokalisty Ich Troje - Etiennette i Vivienne - nie docenili jednak tej oryginalności. Nastolatki przyznają, że do dziś wiele osób ma problem z poprawnym wymówieniem ich obcojęzycznych imion.

Etiennette i Vivienne Wiśniewskie o imionach

Etiennette Anna przyszła na świat w 2006 roku. Dziewczynce od najmłodszych lat towarzyszyło wyjątkowe, rzadko spotykane imię, które mimo swego uroku bywało balastem - szczególnie w kontaktach z rówieśnikami. Dzieci, które nie potrafiły prawidłowo wypowiedzieć imienia córki znanego wokalisty, przekręcały je na różne sposoby. Niekiedy nawet pozwalały sobie na kpiny.

- Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi - wyznała w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl najstarsza pociecha Anny Świątczak.

Gwiazdy o macierzyństwie

DD_20240512_Macierzynstwo_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Podobny problem miała młodsza siostra Etiennette, czyli Vivienne Vienna. Dziewczynka zaznacza jednak, że docenia pomysłowość rodziców i jest zadowolona z ich wyboru. Sugeruje nawet, że drugie jej imię powinno jeszcze bardziej niespotykane oraz nieprzypominające fonetycznie pierwszego.

- Ja bardzo lubię moje imię. Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię. Uważam tylko, że moje drugie imię jest mało kreatywne i bardzo podobne do pierwszego - stwierdziła 14-latka.

Imiona dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski wraz z narodzinami każdego swojego kolejnego dziecka zaskakuje fantazją, dobierając maluchom nietuzinkowe imiona. Etiennette i Vivienne nie są wyjątkami. Najpierw na świat przyszedł pierworodny wokalisty zespołu Ich Troje, Xavier Michał, a następnie Fabienne Marta - owoce miłości z Martą Wiśniewską.

Gwiazdor doczekał się narodzin drugiego chłopca, który otrzymał równie wymyślne imiona. Mały Falco Amadeus często pojawia się w instagramowych relacjach popularnego ojca.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?