Ania Świątczak i Mandaryna śpiewają na jednej scenie. "Jest między nami chemia"

Świątczak i Mandaryna łączą artystyczne siły
Źródło: Dzień Dobry TVN
Współpraca Anny Świątczak i Marty Wiśniewskiej wzbudziła ogromne emocje zarówno w mediach, jak i wśród fanów wokalistek. Okazuje się, że artystki lubią spędzać czas razem, a nagrywanie utworu "Od nowa" było dla nich rewelacyjną zabawą. Jaką rolę odegrała w nim każda z pań? Kto wpadł na pomysł, by zrobić coś wspólnie? O tym opowiedziały w Dzień Dobry TVN, a potem wystąpiły na naszej scenie.

Świątczak i Mandaryna - "Od nowa"

Wokalistki Annę Świątczak i Martę Wiśniewską łączy nie tylko talent wokalny i miłość do muzyki. Artystki są również byłymi żonami znanego piosenkarza Michała Wiśniewskiego. Wielu osobom wydało się, że takie połączenie sprawia, że kobiety nie mogą się ze sobą dogadywać czy po prostu się lubić. Ania i Marta są jednak przykładem na to, że warto ze sobą współpracować, szczególnie jeśli w grę wchodzi dobro najbliższych.

Piosenkarki mają ze sobą kontakt na co dzień. Ich dzieci dogadują się rewelacyjnie, a córka Ani chodzi na lekcje tańca do szkoły Marty. Panie postanowiły połączyć swoje siły również w życiu zawodowym i nagrały wspólną piosenkę o tajemniczym tytule "Od nowa".

Niespodziewany duet - Marta Wiśniewska i Ania Świątczak

Skąd wziął się pomysł na tę zaskakującą współpracę? Jak tłumaczy Marta, pomysł na złączenie dwóch wyjątkowych głosów narodził się w głowie Ani Świątczak. Wokalistka przygotowuje się właśnie do wydania swojej płyty. - Jak z chłopakami stworzyłam projekt "Anka", zaproponowałam czemu nie mogłaby być to Marta (...) szukałam niskiego głosu - opowiada.

Marta Wiśniewska była zachwycona propozycją współpracy. Artystka podkreśla, że czuje się dobrze w towarzystwie Ani. - Jest między nami taka chemia, energia, co z resztą widać na teledysku. My się potrafimy bawić, a to, co robimy, sprawia nam wielką radość - wyjaśnia.

Teledysk do piosenki "Od nowa" miał premierę w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Widzowie mogli także usłyszeć ją na żywo. Podczas rozmowy z prowadzącymi Ania zdradziła, że to właśnie Marta była główną pomysłodawczynią wielu koncepcji i elementów, które można odnaleźć w muzycznym klipie.

- Wysypała z rękawa propozycje, które po prostu zrealizowaliśmy - zaznacza. - Dla mnie to było super zabawa. Spotkaliśmy się wśród znajomych, którzy brali tam udział - podsumowuje piosenkarka.

Marta Wiśniewska i Ania Świątczak wykonały utwór "Od nowa" na scenie Dzień Dobry TVN.

Anna Świątczak i Mandaryna w piosence „Od nowa”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości