Gwiazdy

Gwiazdy na gali fundacji Omeny Mensah. Zebrana kwota robi wrażenie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Daria
Pacańska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Gala charytatywna Omenaa Foundation za nami. Na wydarzeniu pojawili się gospodarze, czyli Omenaa Mensah i Rafał Brzoska oraz znani goście. Nie zabrakło Anny i Roberta Lewandowskich, Agnieszki Woźniak-Starak, Pauliny Krupińskiej, Doroty Gardias czy Marcina Gortata. Zebrane w trakcie aukcji pieniądze zostaną przekazane na szczytne cele. Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy.

Gala Omenaa Foundation

W sobotę 21 maja odbyła się gala charytatywna Omenaa Foundation, na której w szczytnym celu bawiło się wiele znanych osób. Gospodarzami wydarzenia byli Omenaa Mensah oraz Rafał Brzoska, którzy osobiście witali wszystkich gości.

Zabawa odbywała się w scenerii rodem z filmu "Wielki Gatsby". W tym roku dochód z charytatywnej aukcji zostanie przeznaczony na wsparcie Ukrainy oraz dzieci z Ghany.

- Z radością informujemy, że podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej #TopCharity2022 udało się zebrać oszałamiającą kwotę 4 290 000 złotych. Dochód z licytacji zostanie w 50% przeznaczony na pomoc Ukrainie i w 50% na cele statutowe fundacji, czyli działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghany - czytamy na profilu na Instagramie fundacji. - Co ważne, Rafał Brzoska zadeklarował podczas imprezy, że podwaja kwotę zebraną w trakcie Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 i drugie tyle przekazuje na działalność swojej fundacji Rafał Brzoska Foundation, która zajmie się pomaganiem uzdolnionym dzieciom i młodzieży z terenów wiejskich.

Gwazdy na gali Omenaa Foundation

- Dawno nie było takiego wydarzenia. Bal fundacji Omeny Mensah. To jest bal, na którym pojawiła się plejada gwiazd w szczytnym celu. (...) Celem była zbiórka pieniędzy na fundację, a fundacja ta zbiera pieniądze na dzieci z Ghany, ale też na dzieci w Polsce, dzieci z domów dziecka i dzieci z Ukrainy. Więc trzy bardzo szczytne cele - komentowała w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Na uwagę zasługują także stylizacje gwiazd w trakcie Wielkiej Aukcji Charytatywnej. Królowały długie, dopasowane suknie, pióra i błysk. Omenaa Mensah na tę ważną okazję wybrała srebrną, połyskującą kreację i narzutkę z białych piór.

Dorota Gardias postawiła na długą mieniącą się kreację oraz opaskę z piórem. "Wyglądasz jak gwiazda z dawnych czasów", "piękna syrena", "wygląda pani zjawiskowo", "królowa balu" - pisali fani w mediach społecznościowych.

Na opaskę z piórkiem skusiła się także Paulina Krupińska-Karpiel, a była ona uzupełnieniem długiej białej sukni z rozporkiem. Pod zdjęciem prowadzącej Dzień Dobry TVN również pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a obserwujący pisali, że prezenterka wygląda wręcz "hipnotyzująco".

Na gali pojawiła się także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Gwiazda postawiła na białą długą sukienkę z jeszcze dłuższym tiulowym trenem. Były piłkarz wybrał klasyczny garnitur i muchę.

Na wydarzeniu nie zabrakło także Edyty i Cezarego Pazurów. Edyta założyła długą czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem i rozporkiem. Miała także mieniącą się ozdobę na głowie. Cezary szary garnitur i muchę.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości