Gwiazdy

Rubikowie podbili TikTok. "Chcemy pokazywać, że warto spędzać czas z rodziną"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Wiralowe układy taneczne Rubików
Wiralowe układy taneczne Rubików Dzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNWiralowe układy taneczne Rubików

Rodzina Rubików tanecznym krokiem dołączyła do społeczności TikToka i rozbiła bank. Ich filmiki z układami choreograficznymi do znany piosenek mają miliony wyświetleń i cieszą się ogromną popularnością. Piotr i Agata oraz ich córki Helena i Alicja w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o pasji, która łączy pokolenia.

Rodzina Rubików na TikToku

Agata i Piotr Rubikowie od 16 lat są razem, a od 14 tworzą zgrane małżeństwo. Mają dwie córki - 13-letnią Helenę oraz 9-letnią Alicję. Cała rodzina uwielbia wspólnie spędzać czas i wymyślać coraz to nowsze aktywności. Kilka miesięcy temu zaczęli publikować na TikToku krótkie filmiki ze swoimi tanecznymi popisami. Nagrania szybko stały się viralami i podbiły serca internautów. Ile zajmuje im opracowanie układu, by cała czwórka synchronicznie go zatańczyła?

- To zależy od trudności tańca. Czasami jest łatwo, więc idzie bardzo szybko, ale niektóre są trudniejsze i zajmuje to kilka dni - powiedziała Helenka.

Agata i Piotr zgodnie przyznali, że to właśnie Hela zapoczątkowała w ich rodzinie nagrywanie choreografii, które później trafiają do sieci. Stała się prawdziwą ekspertką w tej dziedzinie. - Hela kilka lat temu bardzo chciała tańczyć z nami na TikToku. Mnie te tańce idą średnio. Staram się, jak mogę, ale kompletnie mi to nie szło. Więc zatańczyła z tatą - stwierdziła Agata Rubik.

Filmik Heli i Piotra stał się hitem i dobił do prawie 4 mln wyświetleń. - Zrobili się sławni i reszta rodziny im trochę pozazdrościła. Powiedziałam Helenie, żebyśmy zrobili coś, żeby jednak razem zatańczyć - dodała żartobliwie Agata.

Rubikowie o wspólnym spędzaniu czasu

Agata i Piotr Rubikowie mogą być przykładem dla innych rodziców, którzy chcą poświęcić więcej uwagi swoim dzieciom.

- Chcemy pokazywać, że warto spędzać czas z rodziną i warto być pozytywnie nastawionym do życia - stwierdził Piotr. - Najważniejsze, żeby ludzie się lubili, żeby być dla siebie najlepszym przyjacielem - dodał.

Rozmowę z rodziną Rubików nagle przerwała niespodzianka przygotowana dla Helenki i Ali. Co się wydarzyło w studiu? Zobacz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości