Marta Wiśniewska

  Marta Wiśniewska

  Mandaryna niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim wokalistka nigdy już nie chciała chwalić się uczuciem w mediach. Także w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl nie była skora zdradzić, czy aktualnie jej serce jest zajęte. - Chciałabym, żeby ktoś mnie całkowicie zrozumiał i dał mi przestrzeń na bycie sobą - mówiła gwiazda.

  Mandaryna przechodzi sceniczną metamorfozę. Zapomnijcie o popowych brzmieniach i wizerunku, który jeszcze do niedawna był dobrze znany fanom piosenkarki. Marta Wiśniewska wraca w zupełnie nowej i nieznanej dotąd odsłonie. Gwiazda zostanie w Polsce pionierką, jeśli chodzi o performance. W rozmowie z Oskarem Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła kulisy teatralnego show.

  Mandaryna od dziecka kochała taniec. Rodzice nigdy nie naciskali, by zajmowała się czymś innym. Taką samą dozę wolności gwiazda chciała dać swoim dzieciom. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl nie tylko pierwszy raz opowiedziała o domu rodzinnym i dzieciństwie. Zdradziła także, jak sama wychowuje swoje pociechy, żyjąc w rodzinie patchworkowej. - Jest śmiesznie - zapewniała w wywiadzie wokalistka.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Martę Wiśniewską z dziećmi - Xavierem i Fabienne. Marta od jakiegoś czasu stroni od show-biznesu. Wiśniewska poświęciła się swojej największej pasji, jaką jest taniec. Jak teraz wygląda jej życie? Czy Marta jest surowym rodzicem czy raczej wyrozumiałą mamą? Dzieci podzielają pasję Marty do tańca. Fabienne ma dziś 15 lat. Xavier to 16 młodzieniec, przed którym ważny moment w życiu. Wybór nowej szkoły. Czy swoją przyszłość wiążą z tańcem bądź show-biznesem?

  "Nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie" - powiedziała w Dzień Dobry TVN psycholog dziecięca Monika Chrapińska-Krupa. Jak dzieci wychowują: Marta Wiśniewska, mama dwojga nastolatków i Davina Reeves-Ciara, która ma w domu troje dzieci? Czy zgadzają się z powszechnie panującym twierdzeniem, że "bezstresowe wychowanie to pozwalanie na wszystko"?

  Jak ułożyć relacje z córką, żeby były dobre przez całe życie? Czy matka powinna być jednocześnie koleżanką? Co zrobić, kiedy matka i córka stają się rywalkami i z czego wynika taka rywalizacja? W Dzień dobry TVN o relacjach matka - córka rozmawiały: Aleksandra Woźniak (mama bliźniaczek), Marta Wiśniewska, która jest jednocześnie trenerką swojej córki i psycholog Monika Perkowska.

  Niektóre szkoły zmieniły się w domy mody, a szkolne korytarze w wybiegi dla modelek. W innych natomiast obowiązują surowe zasady dotyczące ubioru. Jaki stosunek do rewii mody w szkołach i mundurków mają goście Dzień Dobry TVN: choreograf i mama dwójki dzieci Marta Wiśniewska, aktor i tata czterech synów Rafał Szałajko oraz socjolog Tomasz Sobierajski?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się 12. Noworoczny Charytatywny Obiad z Gwiazdami. Czy znani i lubiani potrafią gotować? Jakie są popisowe dania: Odety Moro, Mateusza Damięckiego, Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej, Rafała Królikowskiego, Mateusza Gesslera, Marty Wiśniewskiej, Adama Zdrójkowskiego, Anny Nowak-Ibisz, Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak?

  Wiele dzieci nie może oderwać się od swoich telefonów. Dlaczego tak się dzieje? Czym to grozi? Rozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: choreografką Martą Wiśniewską i jej córką Fabienne oraz prezesem fundacji Dbam o mój zasięg dr Maciejem Dębskim.

  Czy dzieci Marty i Michała Wiśniewskich odziedziczyły jakieś talenty po rodzicach? Które z nich uczy się tańczyć? Czy lubią chodzić do szkoły? Do kogo podobna jest Fabienne, a do kogo Xavier? Martę Wiśniewską i jej dzieci spotkała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy imiona determinują nasze życie? Czy, na co dzień, nietypowe imię bardziej pomaga czy przeszkadza? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: Jessica Mercedes Kirschner, Ziemowit Pędziwiatr i Marta Wiśniewska - mama Xaviera i Fabienne. A Wy, lubicie swoje imię?

  Jak zorganizować święta w patchworkowej rodzinie? Jak podzielić się opieką nad dziećmi w czasie świąt, by uniknąć kłótni? Co zrobić, gdy były mąż koniecznie chce zabrać dzieci na święta do swojej nowej rodziny? By o tym porozmawiać, do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Martę Wiśniewską, Agatę Passent i Jacka Borkowskiego.

  Synonimami dorosłości są: odpowiedzialność, stateczność, obowiązkowość. Dzieciństwa: beztroska, zabawa i niefrasobliwość. O plusach i minusach tak dorosłości jak i dziecięctwa, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z piosenkarką Martą Wiśniewską, mediatorem rodzinnym i prawnikiem Barbarą Falandysz, oraz z aktorką Martą Powałowską.

  Jechali, jechali i dojechali do westernowego parku rozrywki w Żorach. Marta Wiśniewska zabrała swoje dzieci do miasteczka TwinPigs. - To wielka atrakcja dla maluchów, średniaków i starszaków - uważa Marta Wiśniewska. Jak sobie poradzili z ujeżdżaniem rogatego byka? Czy znleźli złoto? A może byli świadkami napadu na bank? Zobaczcie, co najbardziej podobało się Marcie, a co jej dzieciom.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska gościła w domu Marty Wiśniewskiej. Spotkała tam partnera wokalistki - Wojtka oraz jej dzieci: Xavierego i Fabienne. Jak się poznali się Wojtek i Marta, czy w pokoiku dzieciaków panuje porządek oraz dlaczego Mandaryna robi czapki na drutach?

  W kuchni Dzień Dobry TVN kulinarna mieszanka żywiołów. Marta Wiśniewska spędziła niedzielne przedpołudnie w towarzystwie Tomasza Woźniaka. Kurczak, owoce, bruschetta to tajemnica pysznej i aromatycznej niedzieli w kuchni.