Gwiazdy

Boli go, że jest nazywany "dzieciorobem". "Moje dzieci zawsze były efektem miłości"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Michał Wiśniewski o alkoholizmie, łuszczycy i dzieciach
Michał Wiśniewski o alkoholizmie, łuszczycy i dzieciach
wideo 2/13
Michał Wiśniewski o alkoholizmie, łuszczycy i dzieciach

Michał Wiśniewski cieszy się dużą rodziną. W marcu 2021 roku na świat przyszła jego piąta pociecha. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" muzyk opowiedział o późnym ojcostwie i tym, jak reaguje, kiedy opinia publiczna nazywa go "dzieciorobem".

Michał Wiśniewski - Piąta żona i piąte dziecko

W marcu 2021 roku piosenkarz został ojcem Falco - to jego pierwsze dziecko z żoną Polą, z którą pobrał się w trakcie pandemii. Informację o narodzinach syna okrasił pięknym postem w swoich mediach społecznościowych

Mama po raz pierwszy. Mama po raz drugi. Mama po raz trzeci. Mama po raz czwarty. Mama po raz piąty. A miłość zawsze ta sama. 

Nie był to przypadkowy post. Michała od dawna oskarża się o to, że jest niestały w uczuciach, a portale plotkarskie rozpisują się na temat każdego jego małżeństwa. Ale to tylko jeden z zarzutów, z jakimi gwiazdor "Ich Troje" mierzy się od lat. Przypisywano mu również uzależnienie od hazardu czy narkomanię. Jak reaguje na plotki, które czyta na swój temat i która z nich najbardziej go rusza?

- Chyba to, że jestem dzieciorobem najbardziej, bo ja mam wspaniałe dzieci, które zawsze były efektem miłości. To mnie najbardziej denerwuje. Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci, ale mógłbym też mieć ósemkę, to jest dla mnie bez znaczenia. Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie pewnie bym adoptował jeszcze ze dwójkę.

Michał Wiśniewski - alkoholizm, upadłość, marzenia

Charyzmatyczny i kontrowersyjny wokalista od wielu lat jest na językach wszystkich. Nigdy nie bał się mówić tego, co myśli - wprost opowiadał o problemach, z jakimi przyszło mu się mierzyć. Wychował się w domu dziecka, jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama miała problemy z alkoholem. On sam również mierzy się z uzależnieniem.

- Nie piję już dokładnie szósty rok, upadłość też mam już za sobą, ale to jest tak, że alkoholikiem i bankrutem zostanę już na zawsze.

Czy Michał Wiśniewski ma jeszcze jakieś marzenia?

- Jeszcze muszę na starość zbudować sobie dom, bo ten straciłem, ale to wszystko w swoim czasie.

Michał Wiśniewski o próbach samobójczych swojego syna

Xavier dorastał w świetle w fleszy. Jest najstarszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego oraz jego drugiej żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Widzowie mieli okazję poznać go już jako niemowlaka w reality show "Jestem jaki jestem", w którym pokazano prywatne życie gwiazdora Ich Troje.

W rozmowie z dziennikarką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi Xavier wyznał, że miewał lepsze i gorsze dni. Przyznał się również do myśli samobójczych. Jak na te słowa zareagował jego Michał, którego ojciec popełnił samobójstwo?

- Ten temat jest dla mnie wyjątkowo trudny ze względu na tatę, który popełnił samobójstwo. Poprosiłem Xaviera, żeby o tym napisał. Żeby swoimi tekstami próbował się z tego leczyć, żeby to była forma autoterapii.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości