Gwiazdy

Alicja Wieniawa skomentowała relację z przyrodnią i sławną siostrą. "Nie ucieknę przed tym"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Alicja Wieniawa-Narkiewicz zwierzyła się z relacji z Julią Wieniawą
Alicja Wieniawa-Narkiewicz zwierzyła się z relacji z Julią WieniawąDzień Dobry TVN Online
wideo 2/7

Julia Wieniawa jest jednym z najgłośniejszych nazwisk polskiego show-biznesu. W branży filmowej debiutowała także jej siostra - Alicja Wieniawa-Narkiewicz. 18-latka udzieliła nam pierwszego wywiadu w karierze. Początkująca aktorka opowiedziała o swojej pracy i życiu u boku znanej siostry.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz nie chce być celebrytką

Alicja Wieniawa-Narkiewicz do niedawna przykuwała uwagę mediów tylko ze względu na znaną siostrę. Teraz 18-latka zapowiada, że sama chce zapracować na swoją popularność. Nie zamierza jednak robić z siebie gwiazdy w internecie, bo czuje, że wciąż za mało osiągnęła. - Nie mam takiej potrzeby, żeby dzielić się każdym aspektem mojego życia. (...) Nie mam jeszcze takiego skilla [umiejętności - przyp. red.] jak moja siostra. Ona czuje się w tym jak ryba w wodzie - wyznała Alicja Wieniawa-Narkiewicz. - Za mało robię, żeby móc krzyczeć o sobie. Chcę zapracować na swoje imię i wtedy chwalić się fajną robotą - dodała.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz o Julii Wieniawie

Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest przyrodnią siostrą Julii, z czego wciąż nie każdy zdaje sobie sprawę. Ojcem dziewczyn jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz, uznany malarz. 18-latka przyznaje, że nazwisko przynosi jej tyle samo dobrego, co złego.

- Nie ucieknę przed tym. Jesteśmy siostrami. Jestem Wieniawa. To wpisane w geny, ale jesteśmy jednak innymi ludźmi. Każda z nas idzie swoją drogą, kreuje siebie. Toteż chcę pokazać, że nie jestem tylko siostrą Julki i że robię swoje rzeczy i po swojemu. Na pewno nie chcę z nią rywalizować na tym polu. To, że działamy w podobnych sferach jest kwestią przypadku. To nie tak, że chciałam być jak ona. Mam inny pomysł na to - wyznała Alicja.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz o hejcie

Alicja miała ostatnio szansę zagrać w horrorze "Nic się nie stało". Niedawno artystkę mogliśmy podziwiać także w teledysku zespołu Bokka do piosenki "Walk on a wire". Choć 18-latka może cieszyć się pozytywnym odbiorem swojej twórczości, zdarzają się także przykre wiadomości.

- Na pewno były komentarze, które uważam za nieprzemyślane, albo za frustrację wylaną na pierwszą lepszą osobę, która się wyświetliła. Najbardziej bolą stwierdzenia, że nic nie zrobiłam i nie osiągnęłam, że to wpływ mojej siostry. A to nieprawda. To krzywdzące, kiedy ktoś mi to odbiera - powiedziała Alicja Wieniawa-Narkiewicz.

- Każdy musi iść do przodu i robić swoje. Zresztą Julka mnie w tym wspiera i powtarza mi, że to było nieuniknione - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości