sława

  sława

  Agata Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych temat kariery telewizyjnej. Przyznała, że praca przed obiektywem kamery daje jej poczucie spełnienia, pozwala realizować się w tym, co sprawia jej prawdziwą przyjemność. Niestety, wielu ludzi z przekąsem komentuje medialne sukcesy polskich gwiazd, wytykając im nadmierne zainteresowanie sławą. Dziennikarka znalazła prostą odpowiedź na takie zarzuty.

  Klaudiusz Ševković 20 lat temu wziął udział w pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Był jedną z najbarwniejszych postaci w reality-show, cieszył się sympatią zarówno uczestników, jak i widzów. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata jego życie diametralnie się zmieniło. Nie mógł przejść ulicą niezauważony. W rozmowie z nami opowiedział o wielkiej popularności i najtrudniejszym momencie w programie.

  Podglądanie cudzego życia od lat, niezmiennie przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Jak programy typu reality show oceniają sami uczestnicy? O życiu po programie opowiedzieli nam Vito Casetti – uczestnik "Wyprawy Robinson" oraz Viola Nowasielska, która brała udział w "Hotelu Paradise". Medioznawca, dr Jacek Wasilewski wyjaśnił, na czym polega fenomen takich produkcji.

  Jakiś czas temu Cleo poinformowała swoich fanów, że - z powodu skrajnego wyczerpania - musi odpocząć przez kilka dni. Jak wokalistka czuje się obecnie? Jaka - według niej - jest ciemniejsza strona sławy? Jak powstawał teledysk do utworu "Pali się"? Dlaczego Cleo wybiera w kwiaciarni najbiedniejsze kwiatki? Z wokalistką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer "spógląda" na młodzieżowe gazety aby dowiedzieć się kim są idole współczesnych nastolatków. Sylwia Lipka, Bars and Melody, Jeremi & Artur Skikorscy, Sylwia Przybysz... Nie wiecie kim są? To może oznaczać tylko jedno: jesteście "starymi i zmurszałymi truflami" ;-)

  Zabawa, sława czy chęć zmiany? Czym kierowały się dziewczyny, które zgłosiły się do "Projekt Lady"? Jakie są ich relacje z mentorkami? Czy otrzymują od nich wsparcie? I z czym w czasie realizacji programu uczestniczki miały największe problemy? Na kanapie Dzień Dobry Wakacje zasiadły: mentorka w programie "Projekt Lady" Tatiana Mindewicz-Puacz i trenerka Iwona Radwan-Sado.

  Maud Adams była pierwszą aktorką, która dwukrotnie zagrała dziewczynę Jamesa Bonda. Urodziła się w Szwecji. Jako dziecko zaczytywała się w amerykańskich powieściach i marzyła o zwiedzaniu świata. Jak to się stało, że została aktorką? W ilu filmach zagrała? Który z nich przyniósł jej największą sławę? Co obecnie robi? Jak wspomina Rogera Moore'a?

  Filip Chajzer postanowił sprawdzić czy można zrobić wszystkich w konia i wygenerować sobie sztuczny "fejm". Opublikował w internecie zdjęcie, na którym spotyka się z Conchitą Wurst, fotografię błyskawicznie przedrukowało i okrasiło stosownym komentarzem kilka portali. News, że Filip spotkał się z Conchitą poszedł w świat. Problem polega na tym, że do spotkania doszło jedynie na zdjęciu... O mediach społecznościowych, "lajkach", "fejmie" i potrzebie popularności rozmawialiśmy z Patrykiem Kumórem, Filipem Chajzerem, Miłoszem Brzezińskim i Zuzanną Bijoch.

  Przed nami finał programu "Kto poślubi mojego syna?". Co się zmieniło w życiu uczestników? Jakie są koszty sławy? Czego nauczył ich program? Jaki obraz kobiet pojawił się w programie? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: mamę Ewę Radzimską i syna Patryka, mamę Danutę Bakunowicz i syna Pawła, mamę Beatę Kornacką, mamę Marzannę Dworowską i syna Artura.

  Jak powiedział psychoterapeuta uzależnień Robert Rutkowski, jeśli ktoś nas nie zauważa na co dzień, to zazwyczaj brakuje nam poczucia własnej wartości, a internet daje nam właśnie szansę na to, aby te braki sobie zrekompensować. Czy rzeczywiście tak jest? Zapytaliśmy o to "Bonusa BGC" oraz "Tigera Bonzo" i "Kobrę" - osoby, które z chęcią dzielą się swoimi filmami w internecie.

  W męskiej edycji "Top Model" w Wielkiej Brytanii Tomek Wiśniewski zdobył serca publiczności. O tym, jak marzenia się spełniają Tomek opowiedział w Dzień Dobry TVN. Co zyskał dzięki nagrodzie brytyjskiej publiczności, oprócz sławy? Czy podpisał już życiowy kontrakt? I jaki prezent dał naszym prowadzącym?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała Barbara Szymańska. Polka, która zachwyciła swoją urodą i głosem Dubaj. Podoba się Wam?