Gwiazdy

Kobiety kochają jej fryzurę. Maria Prażuch-Prokop zdradza sprawdzony patent na niesforne loki

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Maria Prażuch-Prokop zdradza sekret swoich kręconych włosów
Maria Prażuch-Prokop zdradza sekret swoich kręconych włosów Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Maria Prażuch-Prokop zachwyca nie tylko wiedzą na temat jogi i prawidłowego oddechu, ale także swoim unikalnym wyglądem. Włosy żony Marcina Prokopa od dawna spędzają sen z powiek kobiet, które szukają sposobu na dobry skręt loków. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał u źródła o patent na taką fryzurę.

Jak wydobyć skręt z włosów?

Maria Prażuch-Prokop stroni od show-biznesu. Co więcej, żona prowadzącego Dzień Dobry TVN nie zabiega też o dużą aktywność w sieci. Zawodowo zajmuje się uprawianiem jogi oraz trenowaniem oddechu. Praca na tyle pochłonęła Marię Prażuch-Prokop, że dziś jest jedną z najbardziej cenionych ekspertek w swojej dziedzinie. Jak sama jednak przyznaje, duchowa droga nie przeszkadza jej w mówieniu o, tak pozornie błahych rzeczach, jak produkty do pielęgnacji włosów.

- Nie mam tak, że praktykuję jogę i jestem uduchowiona, więc nie będę gadać o szamponie. Właśnie, że będę gadać o szamponach. Jak się ma kręcone włosy, to trzeba się wszystkiego nauczyć. Kiedyś walczyłam z włosami w podstawówce. Zrozumiałam, że prostowanie na siłę moich włosów, do niczego dobrego nie prowadzi - mówiła Maria Prażuch-Prokop.

- Od kilku lat istnieją na szczęście dobre produkty. Więc chętnie polecam techniki, które działają. Nie wychodzę z domu bez swojego dyfuzora! W mojej walizce zawsze jest. Kocham moją fryzjerkę nad życie. Chodzę do niej od 14 lat. Niewiele fryzjerów umie ciąć loki. Co do koloryzacji jestem mniej zestresowana, jednak co do kształtu, cieniowania... Łatwo jest przecieniować loki. Każdy lok potrzebuje swojego przyjaciela obok. Jak się go wytnie za mocno, to on się kręci i kruszy - dodała.

Maria Prażuch-Prokop o emigracji

Maria Prażuch-Prokop przez wiele lat mieszkała w USA, a gdy przyjechała do Polski, zakochała się w Marcinie i postanowiła nie wracać za ocean. Jednak nie tylko ukochany mąż trzyma ją w kraju nad Wisłą.

- Nigdy nie mogę wyprowadzić się z Polski tak do końca, nie mogę podjąć tego kroku, bo potrzebuję co 6 tygodni być u Emilki na fotelu. Bo to wszystko nie dzieje się bez niej - przyznała Maria Prażuch-Prokop.

- To jak masz kręcone włosy, pokochasz je i pozwolisz im na skręt, to stają się częścią ciebie. Nie chcę, żeby kobiety traciły czas na nerwy i prostowanie włosów. Zamiast prostować włosy, można medytować i uczyć się oddechu - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości