loki

  Na co zwracać uwagę przy wyborze urządzenia, by cieszyć się piękną fryzurą? Oto nasz miniporadnik.

  Jak uzyskać utrzymujący się przez wiele godzin skręt pasm, a tym samym cieszyć się pięknym i ponadczasowym uczesaniem?

  - Loki to już legenda - czytamy.

  "Jak Magda Gessler"

  Maria Prażuch-Prokop zachwyca nie tylko wiedzą na temat jogi i prawidłowego oddechu, ale także swoim unikalnym wyglądem. Włosy żony Marcina Prokopa od dawna spędzają sen z powiek kobiet, które szukają sposobu na dobry skręt loków. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał u źródła o patent na taką fryzurę.

  Magda Gessler wypoczywa na Sri Lance, skąd raczy swoich fanów wakacyjnymi zdjęciami. Jeden z kadrów zaniepokoił internautę, który zwrócił uwagę na brak charakterystycznej fryzury. - Co się stało? - zapytał restauratorkę w komentarzu.

  Sprawdź nowy trend z TikToka.

  W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście. Dorota Gardias na swoim Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Zmienił się nie tylko kolor włosów, ale także długość.

  Znajdujemy zdjęcie modelki lub gwiazdy kina w gazecie, wycinamy i mamy plan powtórzyć te cuda na naszej głowie. Próbujemy i nic - lok wygląda jak na zabawie Sylwestrowej w 1995 roku lub po nieprzespanej nocy. Jak zrobić piękne loki przy użyciu tradycyjnej prostownicy i lokówki? Z pomocą przychodzi Dobrawa Piękos-Szymańska, stylistka fryzur.

  Cristiano Ronaldo znany jest z dbałości o formę i wizerunek. Piłkarzowi zdarzają się też eksperymenty z wyglądem, czego dowodem może być ostatnie zdjęcie na Instagramie. Zmiana w wyglądzie nie dotyczy jednak tylko Ronaldo. Na podobny trend postawiły także polskie gwiazdy: Michał Piróg i Małgorzata Foremniak.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Magdę i Maćka Mayewskich, którzy zaproponowali nam fryzurę w stylu afro. Czy każdemu takie uczesanie będzie pasować? Czy fryzurę można zrobić samemu w domu? Fryzjerski duet afro loki zaczął czesać pracując w Londynie. Czy nie mieli obaw, że trend się w Polsce nie sprawdzi?

  Jak zrobić piękne skręty na włosach za pomocą prostownicy? To proste! Zobaczcie, dlaczego loki należy targać. A jak zrobić elegancką fryzurę lub wyprostować włosy, nie tracąc na ich objętości?

  W noc sylwestrową większość z nas chce wyglądać glamour. Jak prawidłowo zrobić loki? Jak zabezpieczyć włosy przed temperaturą lokówki? Ania Kalczyńska zapytała o to Daniela Kubicza i Rafała Czpaka, stylistów fryzur.