pielęgnacja

  pielęgnacja

  Pielęgnacja sierści to podstawa, aby zapewnić jej zdrowy wygląd. Zgrzebło dla konia to narzędzie, które sprawdzi się nie tylko do czesania grzywy, ale także do usuwania błota czy innych zanieczyszczeń. W zależności od tworzywa, z jakiego jest zrobione, można wykorzystywać je na różne sposoby.

  Trawa hakonechloa jest wieloletnią ozdobną trawą, która pochodzi z dalekiej Japonii. W Polsce jest dość popularna – można ją spotkać na terenie parków i przydomowych ogrodów, ale sprawdzi się także na balkonie.

  Ważne spotkanie, wyjście z koleżankami z pracy, a może randka? Niezależnie od tego, z kim i gdzie wychodzimy, zawsze pragniemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Niestety włosy potrafią płatać nam figle i często nie chcą z nami współpracować. Jeśli nawet po umyciu zmagasz się z efektem przetłuszczenia i oklapnięcia kosmyków, mamy kilka rad, które mogą to zmienić.

  Czy pies maltańczyk miniaturka w ogóle istnieje? Takie pytanie nasuwa się zapewne wielu fanom tej rasy, którzy pragnęliby zakupić tego uroczego czworonoga w wersji "torebkowej". Okazuje się ten śnieżnobiały zminiaturyzowany psiak jest do kupienia na rynku, jednak wyłącznie od nielegalnych hodowców.

  Z czym kojarzy ci się piwo? Jesteśmy przekonani, że zdecydowana większość osób, która miałaby dać odpowiedź na to pytanie, wskazałaby jedynie popołudniowy czy wieczorny relaks. Warto jednak wiedzieć, że trunek ten rewelacyjnie działa również na naszą urodę. I to wbrew pozorom wcale nie negatywnie. 

  Dbanie o cerę oraz kondycję skóry jest wyjątkowo ważne dla kobiet. Gładkie policzki i jędrne pośladki można osiągnąć za pomocą prostych zabiegów z zastosowaniem całkowicie naturalnych składników. O tajnikach pielęgnacji opowiada kosmetolożka Justyna Galat.

  Jesień, a wraz z nią start sezonu grzewczego to trudny moment w pielęgnacji. Rytuały, które od później wiosny zostały wypracowane teraz powinny zostać dostosowane do zmieniającej się aury za oknem. Skutki niewystarczającej troski o skórę najszybciej widać właśnie na ustach. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, żeby temu zapobiec?

  Jesiniara to osoba, która manifestuje sympatię do tej pory roku. Natomiast sezon grzewczy, smog i zmienna pogoda niekorzystnie wpływa na kondycję jej skóry. Dlatego z przymrużeniem oka podpowiadamy, co powinno znaleźć się w kosmetyczce 100 proc. dziewczyny kochającej jesień.

  Kremy BB, CC i DD cieszą się dużą popularnością. Okazuje się, że to dość nowy wynalazek, a pierwsze z nich pojawiły się na rynku dopiero w drugiej połowie XX wieku. Choć można je znaleźć w większości drogerii, nie wszyscy wiedzą, co oznaczają kolejne litery alfabetu w ich nazwach i czym się od siebie różnią. Na te pytania odpowiedziała w Dzień Dobry TVN skin ekspertka Agnieszka Zielińska, która wyjaśniła także, na co zwrócić uwagę, szukając odpowiedniego produktu.