Gwiazdy

Elon Musk został po raz kolejny ojcem. Jego partnerka ujawniła informację w najnowszym wywiadzie

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
MET Gala 2018

Media obiegła właśnie informacja, że Elon Musk i Grimes zostali po raz drugi rodzicami. Kolejne dziecko miliardera ma równie niepowtarzalne imię, co poprzednie. Informację o powiększeniu rodziny ujawnili w "Vanity Fair".

Pierwsze dziecko Elona Muska i Grimes

Pierworodny Grimes i Elona Muska przyszedł na świat 4 maja 2020 roku. Ta wiadomość odbiła się wówczas w mediach na całym świecie ze względu na niezwykle oryginalne imię, jakim obdarzyli malucha. Dziś X Æ A-12 ma już 22 miesiące. Jego rodzice wydawali się szczęśliwi do września 2021 roku, kiedy po trzech latach związku ogłosili rozstanie. Miliarder podkreślił wtedy, że jako para wciąż darzą się uczuciem, regularnie widują i pozostają w dobrych relacjach. Teraz postanowili do siebie wrócić, jednak na innych zasadach.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Nie ma na to odpowiedniego słowa. Prawdopodobnie mogłabym go nazwać swoim chłopakiem, ale wszystko jest bardzo płynne. Mieszkamy w osobnych domach. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Nie oczekuję, że inni to zrozumieją. (...) Jest lepiej, niż kiedykolwiek było. My po prostu musimy być wolni — wyjawiła Grimes podczas najnowszego wywiadu dla "Vanity Fair".

Grimes i Elon Musk zostali po raz drugi rodzicami

Informacja o drugim dziecku ujrzała światło dzienne przez przypadek. Kilka tygodni temu dziennikarz "Vanity Fair" odwiedził Grimes w jej domu, by przeprowadzić z nią okładkowy wywiad do marcowego wydania magazynu. Ku swojemu zdziwieniu usłyszał płacz małego dziecka piętro wyżej. Na pytanie o kolejną pociechę, Grimes ujawniła, że urodziła się w grudniu 2021 roku, a jej istnienie udało się utrzymać w tajemnicy, ponieważ przyszła na świat dzięki surogatce. 

Dziewczynce dano na imię Exa Dark Sideræl, co przez jej rodziców bywa skracane do "Y". Exa to odniesienie do superkomputerowego terminu exaFLOPS, który oznacza "zdolność do wykonywania jednego trylionu operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę". Dark, czyli ciemność, jest ukłonem w stronę ciemnej materii. Grimes wyznała: "Ciemność to nieznane. Ludzie się tego boją, ale tak naprawdę jest to brak fotonów. Ciemna materia to piękna tajemnica naszego wszechświata". Trzecie imię córki jest z kolei odniesieniem do ulubionej postaci piosenkarki z "Władcy Pierścieni", elfa Galadrieli. Sideræl jest "bardziej elfią pisownią" słowa "sidereal" (pol. "gwiezdny"), które Grimes opisała jako "prawdziwy czas wszechświata, czas gwiezdny, czas w głębokiej przestrzeni, a nie nasz względny czas ziemski".

W wywiadzie dla "Vanity Fair" okazało się również, że para planuje w przyszłości kolejne dzieci. Grimes wyznała: "Zawsze chcieliśmy mieć co najmniej troje lub czworo".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Theo Wargo/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości