Nikodem Rozbicki o paparazzi i kulisach związku z Julią Wieniawą. "Julcia jest znacznie bardziej na świeczniku niż ja. Ma już grubą skórę"

Nikodem Rozbicki o paparazzi i Julii Wieniawie
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa nie znikają z nagłówków prasy kolorowej. Duża w tym "zasługa" paparazzi, którzy często nie odstępują ich na krok. Reporter Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał aktora, jak reaguje, gdy narusza się jego prywatność.
Nikodem Rozbicki o popularności

Nikodem Rozbicki z chwili na chwilę zyskuje na popularności. Aktor debiutował w 2012 r. w filmie "Bejbi Blues". Teraz możemy oglądać go w "Chyłce", gdzie wciela się w postać Fahada Al-Jassama. Jak jednak przyznaje, nie przepada za światem show-biznesu. Woli skupiać się na pracy i oddawać się roli.

- W tym zawodzie zdecydowanie bardziej mnie jara i bardziej czuję bycie na planie i przed kamerami, gdzie mam jakieś kwestie do powiedzenia. Wolę tworzyć filmy, niż o nich opowiadać. Czuję, że jestem wtedy pod ostrzałem. Nie pcham się na ścianki. Rozmawiać lubię, wywiady są okej. Ale uśmiechanie się na ściance to najtrudniejsza rzecz w tym zawodzie. Nie staram się specjalnie być offowy, ale nie mam potrzeby eksplikacji siebie poprzez działania medialne - powiedział aktor.

Nikodem Rozbicki o paparazzi

Aktor niejednokrotnie był osobą, za którą uganiali się paparazzi. Zainteresowanie jego czasem wolnym zwiększyło się, odkąd związał się z Julią Wieniawą. Prywatne zdjęcia zakochanych niejednokrotnie wypływały na światło dzienne.

- Nie mam żalu do paparazzi, bo to ich praca. Z tego żyją. Nie chcę ich oceniać. Natomiast to dziwny zawód. Nie mam też tak, że jak gdzieś wyjdę, to czekają paparazzi. Ale zdarzało mi się w najmniej spodziewanym momencie zobaczyć gościa, który za samochodem stoi z lunetą i mi robi zdjęcia - przyznał Nikodem Rozbicki.

- Julcia jest znacznie bardziej na świeczniku niż ja. Ma już grubą skórę już na takie wydarzenia. Czasami w momencie, gdy masz tylko siebie i swój mały świat, ktoś wchodzi w buciorach z tą lunetą i to jest niehonorowe i nieeleganckie moim zdaniem - dodał.

Nikodem Rozbicki - związki

Najgłośniejszy związek Nikodem Rozbickiego w jego karierze to oczywiście ten z Julią Wieniawą. Reporter Oskar Netkowski zapytał aktora, czy pamięta swoją pierwszą miłość.

- Miałem Natalkę w przedszkolu, z którą biegałem wszędzie za rękę i mówiliśmy o sobie mąż i żona. Więc pierwsza miłość to zdecydowanie ona - zwierzył się aktor.

Na pytanie, czy to on częściej rzucał, czy może raczej był rzucany, odpowiada:

- Starałem się być rzucany. Ale czasami to się przekręcało przeciw mnie. Rozstania są trudne i one bywają astralnie niełatwe.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości