paparazzi

  paparazzi

  Media społecznościowe sprawiły, ze celebryci mają większy wpływ na to, jak kształtuje się ich wizerunek. Czy potrafią stawiać granice i chronić własną prywatność? Dlaczego okradziona w zeszłym roku Kim Kardashian zamiast współczucia spotkała się z hejtem? W Dzień Dobry TVN dziennikarka Karolina Korwin Piotrkowska powiedziała, jak rozpoznać "ustawiane" z paparazzi zdjęcia i czym różni się gwiazda od celebryty.

  Paparazzi pojawili się w Polsce w połowie lat 90. Zdjęcia ukazujące gwiazdy z ukrycia, w prywatnych sytuacjach cieszą się największą popularnością w mediach. Jaki wpływ na karierę gwiazdy mają tego typu zdjęcia? Czym są ustawki? I w jaki sposób walczyć z paparazzi? Gościem Dzień Dobry TVN był dziennikarz Tomasz Potkaj.

  Spotterzy są jak paparazzi. Przesiadują wiele godzin pod płotem lotniska i czekają na wymarzone obiekty. Nie interesują ich jednak znani celebryci, ale lądujące i startujące samoloty. Okazuje się, że ich praca wiele razy przysłużyła się pracownikom lotniska. Zobaczcie, w jaki sposób.

  Aktora Piotra Zelta i jego życiową partnerkę Katarzynę Krawczyk gościliśmy na naszej kanapie. Jesteście ciekawi w jakich okolicznościach trafili na siebie i czy tworzą udany związek? Jak wytrwać w ciągłym świetle reflektorów? Czy Katarzyna Krawczyk ponosi konsekwencje medialnej przeszłości swojego partnera? Zobaczcie rozmowę o cieniach i blaskach związku w show-biznesie.

  Paparazzo - to słowo nie kojarzy się najlepiej, zwłaszcza osobom, które uważają, że są nękane przez natrętnych fotografów. Piotr Wygoda postanowił nakręcić dokument, w którym stara się przełamać panujący powszechnie stereotyp, że paparazzi to hieny. Chce udowodnić, że jednak mają pewne swoje zasady. Jakie? Kim są ludzi, którzy zajęli się tą pracą? Czy przekonał Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, którzy też mają do czynienia z tego typu fotografami?

  Program na żywo rządzi się swoimi prawami - czasami prezenter się potknie, gość spontanicznie się zaśmieje albo coś zleci. Co wydarzyło się prezenterowi Dzień Dobry TVN Bartkowi Jędrzejakowi? Uwaga na głowy! :)

  W Kalifornii, na mocy Ustawy 606, sąd może nałożyć wysoką grzywnę na reportera, który robiąc zdjęcia gwieździe w rażący sposób przekracza granice intymności fotografując jej dzieci. Tę ustawę poniekąd wywalczyła Halle Berry. Czy taki precedens mógłby zaistnieć w polskiej przestrzeni? O tym w studiu, Dzień Dobry TVN rozmawiały dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska oraz adwokat Marta Banaszczyk-Żołędziowska, która prowadzi sprawy gwiazd.

  Pierwsi na ten z pozoru kuriozalny pomysł wpadli paparazzi, którzy w poszukiwaniu sensacji zaczęli przeszukiwać śmieci gwiazd. Psycholog śledczy Bogdan Lach udowodnił, że na ich podstawie można o ich właścicielu wiele powiedzieć. Co "wyczytał" w śmieciach?

  Są ustawki marketingowe i obyczajowe. Są także widowiskowe stłuczki. Dlaczego gwiazdy umawiają się na ustawki z paparazzi? O to, w studiu Dzień Dobry TVN, zapytaliśmy Karolinę Korwin-Piotrowską. Czy dziennikarka kiedykolwiek dostała propozycję takiej ustawki i czy z niej skorzystała? Jak takie „ustawki” wyglądają?

  Jest uznawana za najseksowniejszą i najpiękniejszą aktorkę w Polsce. Jak Anna Przybylska reaguje na takie określenia jej osoby? Czego Edyta Herbuś odmówiła swojemu narzeczonemu? Tego dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzebska.

  Polskie gwiazdy coraz częściej są prześladowane przez paparazzi działających na zlecenie brukowców lub plotkarskich portali internetowych. Jak daleko brukowce są w stanie posunąć się w pogoni za sensacją? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Edytą Pazurą, Tamarą Arciuch, Agnieszką Jastrzębską i mecenasem Piotrem Schrammem? - To chamstwo, które wylewa się z tych artykułów jest po prostu nie do opowiedzenia - mówiła w Dzień Dobry TVN żona Cezarego Pazury. Jak przed tym bronią się gwiazdy? Dlaczego prześladowców nie karze finansowo?