Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

  Uwaga! TVN świętuje 20. urodziny. Tomasz Kubat to jeden z tych dziennikarzy, którzy z "Uwagą" są od początku. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" zdradził Karolinie Kalatzi, jakie cechy pomogły mu przetrwać w zawodzie przez tyle lat. Opowiedział też o tym, jak wspomina swoje początki i co go najbardziej zaskoczyło.

  W szczerym wywiadzie wyznał również, jak do popularności podchodzi teraz, kiedy chciałby swojej żonie Poli zagwarantować jak najwięcej anonimowości i "normalności".

  W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała, czego się boi w związku z nadciągającymi zmianami w jej życiu. W szczerej rozmowie z Karoliną Kalatzi określiła również swój typ faceta. 

  Którzy bohaterowie utkwili w jego pamięci?

  Oliwia Bieniuk to młoda dziewczyna, której kamery i światła fleszy towarzyszą od najwcześniejszych lat. Marzy o karierze aktorskiej i właśnie dlatego zdecydowała się na naukę w jednej ze szkół teatralnych. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała o swoich obawach w związku z tym zawodem, tęsknocie za mamą i szufladkowaniu, z którym mierzy się od lat.

  "W czterech literach Wam się poprzewracało".

  W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" Karolina Kalatzi porozmawiała z naszą redakcyjną koleżanką, Patrycją Sibilską, która na co dzień walczy z uzależnieniem syna. Jej historię możecie przeczytać w cyklu "Kartki z pamiętnika matki", które pojawiają się w naszym serwisie. 

  Jak sobie z tym radzi?

  Ich droga do rodzicielstwa nie była prosta.

  Daria Ładocha jest mamą dwóch córek: Laury i Matyldy. Między dziewczynkami są cztery lata różnicy - Daria po pierwszym porodzie, który był dla niej bardzo trudny nie zdecydowała się od razu na drugie dziecko. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o swoich doświadczeniach i tym, jak pamięta ten dzień. 

  Daria Ładocha jest szczęśliwą mamą dwóch cudownych dziewczynek: Laury i Matyldy. Czerpie z życia pełnymi garściami i zaraża pozytywną energią. Był jednak moment w jej życiu, kiedy nie było miejsca na radość - był za to smutek i strach. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" szczerze opowiedziała o depresji poporodowej, z którą się zmierzyła i obawie o córkę, Laurę, jaka towarzyszyła jej w pierwszych miesiącach bycia mamą. 

  Marta Linkiewicz popularność zdobyła w 2015 roku za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które wyciekło do Internetu. Od tamtego czasu przeszła długą drogę - dziś już nie imprezuje jak dawniej i nie pije alkoholu - swoje życie w pełni podporządkowała treningom. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o hejcie, jaki na nią spadł, relacji z rodziną i tym, jak poradziła sobie z linczem społeczeństwa. 

  Michał Wiśniewski cieszy się dużą rodziną. W marcu 2021 roku na świat przyszła jego piąta pociecha. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" muzyk opowiedział o późnym ojcostwie.

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Nie wszyscy wiedzą, że dla Ani bardzo ważna jest wiara. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o zasadach, jakimi kieruje się w życiu, relacji z mężem i seksie. 

  Wokalista opowiedział o alkoholizmie, rodzinie oraz blaskach i cieniach popularności.

  Ewa Zawada to polska tiktokerka znana jako Dobra Faza. W mediach społecznościowych obserwują ją tysiące osób. Dziewczyna nie boi się poruszać trudnych tematów takich jak seksualizacja czy nerwica lękowa. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała szczerze o atakach paniki, z jakimi się mierzyła.

  W cyklu "Intymne rozmowy" Karoliny Kalatzi z Dzień Dobry TVN wyznali, jakie emocje towarzyszą im w tym wyjątkowym czasie. 

  "Co ty masz na tym paszczydle?" - usłyszała od koleżanki z branży.

  W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl", aktorka opowiedziała o kompleksach, które narastały w niej przez lata i wyznała, do czego doprowadziły.

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie nie boją się mówić głośno o swoich gorszych momentach. Robią to, by pomóc innym parom, borykającym się z problemem niepłodności. Na co dzień tworzą szczęśliwą rodzinę: oni i ich syn, Staszek, który przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Teraz Sołtysikowie starają się o kolejne dziecko. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" nazwali to, z czym się zmagają, walką.

  Ewa Zawada, szerszemu gronu znana jako Dobra faza, to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich TikTokerek. Gwiazda mediów społecznościowych nie boi się poruszać trudnych tematów. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o traumatycznych historiach, które przeszła.

  "Zrobiłam się fajnym człowiekiem".

  Marianna Gierszewska to jedna z młodych kobiet, które śmiało mogą powiedzieć, że jak na swój młody wiek, przeszły już naprawdę wiele. W wieku 15 lat dowiedziała się, że choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Bała się, ale jak sama twierdzi, dzięki stomii zmieniło się wszystko. Dziś uczy inne kobiety akceptować swoje ciało, czerpie siłę ze swoich doświadczeń i jest cudowną mamą i żoną. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o swojej walce o życie i o tym, jak wiele razy zadawała sobie pytanie, dlaczego to wszystko spotkało właśnie ją.

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie tworzą jedną z najbardziej zgranych par. Są szczęśliwymi rodzicami sześcioletniego syna, Stasia, który jest dla nich całym światem. Jednak droga, którą musieli przejść nie była usłana różami. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" wyznali, że starania o dziecko mogą nazwać "walką".

  "Czujesz, że wbijają Ci igły".

  To dobry czas w życiu Sandry Kubickiej, ponieważ jest szczęśliwie zakochana. W związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem czuje się spełniona i bezpieczna. Para myśli na poważnie o wspólnej przyszłości. Modelka za 5 lat chciałaby już być mamą.

  Sandra Kubicka od 3 lat zmaga się z zespołem policystycznych jajników. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała o walce z insulinoopornością, wahaniach wagi i braku miesiączki. - Nie miałam cyklu jak normalna kobieta - mówi.

  Agata Młynarska nie boi się trudnych tematów. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobrytvn.pl poruszyła wątki kobiecej cielesności i prawa do orgazmu. Zdradziła również, czym zaskoczyła ją 8-letnia wnuczka.

  "To sytuacja, kiedy przechadzasz się Marszałkowską i nagle po nogach cieknie Ci krew".