Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Przełomowy moment w programie. Kto dołączy do uczestników?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Rozmowy po Rajskim Rozdaniu
"Hotel Paradise 5". Rozmowy po Rajskim Rozdaniu
wideo 2/4

Za nami "Rajskie Rozdanie" podczas którego aż dwie osoby opuściły program. Po eliminacji uczestnicy mieli nadzieję, że będą mieć chwilę spokoju. Nic bardziej mylnego. Co się wydarzy w 31 odcinku?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 31 odcinku?

W poprzednim odcinku uczestnicy wybrali, kto musi pożegnać się z programem. Jak przebiegło Rajskie Rozdanie? Relacja Jaya i Elizy miała swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie znów połączyli się w parę. Kuba stanął za Dominiką, Konrad za Olivią, a Michał za Nikolą. Twardy orzech do zgryzienia miała Wiktoria, która musiała wybrać między Sevagiem a Kasprem. Co prawda wcześniej była już w parze z Kasperm, jednak bardzo się na nim zawiodła, dlatego zdecydowała się ocalić swojego kolegę Sevaga.

Kasper nie odszedł jednak z hotelu sam. W tym show każde zadanie ma swoje konsekwencje. Przed Rajskim Rozdaniem Klaudia El Dursi poprosiła uczestników, by wskazali po jednej osobie, z którą mimo wielu prób nie potrafią nawiązać kontaktu. Kasper wybrał Nikolę i to właśnie ona musiała pożegnać się z resztą grupy. Oboje mieli 15 minut na spakowanie i opuszczenie "Hotelu Paradise".

Wieczór upłynie uczestnikom w smutnej atmosferze. Kuba szybko zatęskni za Kasprem, który był jego najlepszym kumplem od dobrej zabawy. Kłótnie wywoływane przez Elizę zaczynają być stałym punktem programu. Tym razem na sprzeczce z Jayem nie poprzestanie. Do ostrej wymiany zdań wmiesza jeszcze Olivię. Czy trójka mieszkańców hotelu dojdzie wreszcie do porozumienia?

"Hotel Paradise 5". Tajemnicza niespodzianka

W "Hotelu Paradise" wyeliminowani uczestnicy mogą w pewnym momencie powrócić do gry. Nieoczekiwanie kolejną szansę od raju otrzyma.... Klaudia! Wybierze się na spotkanie z nowym uczestnikiem lub uczestniczką. Póki co nie wiadomo, kto to będzie. Ale jedno jest pewne! Zrobi się niezłe zamieszanie.

Czy to koniec powrotów? A może kolejna osoba nieoczekiwanie zjawi się w rajskiej willi? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku.

Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości