Karolina Pisarek wybiera suknię ślubną. "Aż normalnie ciarki mam"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Pisarek mówi tak... sukni ślubnej
Pisarek mówi tak... sukni ślubnej
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Karolina Pisarek udała się na przymiarki sukni ślubnej. Czy przyszła panna młoda znalazła wymarzoną kreację? Jaki fason przypadł modelce do gustu? Kto towarzyszył jej w salonie? Obejrzyjcie kolejną odsłonę cyklu Dzień Dobry TVN "Pisarek mówi... tak!".

Karolina Pisarek o relacji z mamą

Wybór sukni ślubnej to jedna z kluczowych decyzji, którą musi podjąć przyszła panna młoda. Karolinie Pisarek w salonie towarzyszyła najbliższa osoba, czyli mama - Monika Ewa Pisarek.

- To jest bardzo emocjonujący moment. To jest "ten dzień". Każda mama na to czeka - powiedziała wzruszona modelka w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Kobiety łączy wyjątkowa więź. Karolina Pisarek nigdy nie miała przed mamą sekretów. Monika Ewa Pisarek - jak większość rodziców - przeżywa ślub córki i cieszy się jej szczęściem. - Jak przyjeżdżam i patrzę na ich relacje, to jest po prostu cudowny związek - stwierdziła.

Suknia ślubna Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek w towarzystwie mamy i Sandry Hajduk-Popińskiej przymierzyła trzy kreacje. Pierwsza z nich to fason rybki.

- Uważam, że ten krój pasuje do mojej osobowości. Myślę, żeby jedną [suknię - przyp.red] mieć na samą ceremonię, a drugą do pierwszego tańca i na całą imprezę - przyznała przyszła panna młoda.

W skali od 0-6 Sandra Hajduk-Popińska oceniła kreację na 5, a Monika Ewa Pisarek na 7!

Kolejna suknia to "księżniczka" z kieszonkami. Choć mama Karoliny właśnie w tym fasonie chce zobaczyć córkę w dniu ślubu, to ta kreacja nie przypadła jej do gustu. - Nie o takiej mówiłam "księżniczce" - wyznała Monika Ewa Pisarek. - Jak przymierzyłam tę sukienkę, to byłam pozytywnie zaskoczona, że podobam się sobie w tej sukience, bo to jest chyba ostatnia sukienka, po którą bym w ogóle sięgnęła ze względu na to, że wolę obcisłe rzeczy - tłumaczyła modelka.

Mama Karoliny oceniła suknię na 4, a Sandra Hajduk-Popińska na 5.

Ostatnia kreacja jest obcisła i z dużym rozporkiem. - Myślałam, że księżniczka byłaby super, ale w tej wygląda po prostu rewelacyjnie. Aż normalnie ciarki mam - powiedziała zachwycona mama.

- Przepiękna sukienka, ale myślę, że to jeszcze nie to. Chciałabym szukać dalej - podsumowała modelka.

Czy mama przekonała córkę? A może Karolina wybrała którąś z wcześniejszych propozycji lub wciąż szuka tej idealnej? Odpowiedź poznasz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości