Gwiazdy

Beata Kozidrak niedługo ponownie zostanie babcią. Maleństwo otrzyma symboliczne imię

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
ksiegaimion.com
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak wkrótce powita na świecie trzecie wnuczę. Młodsza córka piosenkarki, Agata Pietras, opublikowała zdjęcia z przyjęcia, podczas którego zdradziła płeć dziecka. Otrzyma ono imię pochodzenia greckiego.

Beata Kozidrak zostanie babcią po raz trzeci

Beata Kozidrak jest legendą polskiej sceny muzycznej, a prywatnie babcią dwójki wnucząt - Zosi i Sebastiana. To dzieci starszej córki artystki - Katarzyny Pietras. Niedługo wokalista powita na świecie trzeciego wnuka. Agata Pietras jest bowiem w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Agata Pietras zdradziła płeć i imię dziecka

Ostatnio do sieci trafiły fotografie z babyshower, czyli przyjęcia organizowanego tuż przed narodzinami malucha. Widzimy na nich promienną Agatę Pietras w towarzystwie kwiatów, a także spektakularne słodkości z niebieskimi akcentami oraz artystyczny tort, na którym widnieje napis: "Aleksander".

A brand new Baby Boy is on the way so let's celebrate (Malutki chłopczyk nadchodzi, więc uczcijmy to)

Zobacz wideo: Jaka babcia taki wnuczek?

Jaka babcia taki wnuczek?
Jaka babcia taki wnuczek? Źródło: Dzień Dobry TVN

Pod pod postem posypały się gratulacje. "Cudownie! Życzę wszystkiego dobrego", "Niech rośnie wasze maleństwo", "Najpiękniejsza" - czytamy.

Imię Aleksander - co oznacza?

Aleksander to imię pochodzenia greckiego. Jak podaje księga imion, składa się z dwóch członów: aléks - "bronię, wspomagam" i andros – "'mąż, mężczyzna". Całość często bywa interpretowana jako "obrońca ludzi", "troszczący się o mężów". "Ma duszę artysty i trudno go oswoić". Czy wnuk Beaty Kozidrak wpisze się w ten kanon?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: ksiegaimion.com

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości