Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska w odważnej stylizacji. "Czasem grzeszna, czasem święta"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska doskonale czuje się w każdej odsłonie. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych. Gwiazda zaprezentowała się na nim w zmysłowej kreacji i wyrazistym makijażu. Jak zareagowali fani?

Marta Żmuda Trzebiatowska o zmianie wizerunku

Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu nie brakuje inspirujących wpisów i zdjęć prezentujących kulisy życia codziennego. Tym razem artystka opublikowała w sieci fotografię nawiązującą do wizerunkowych zmian, które stanowią nieodzowny element pracy każdego aktora.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Czasem grzeszna, czasem święta. Dziś takie wcielenie - napisała gwiazda pod zdjęciem, na którym zapozowała w sukience w zwierzęcy print i wyrazistym makijażu. Widok fotografii, jak również dołączony do niej opis nie pozostały obojętne internautom.

Marta Żmuda Trzebiatowska w niecodziennej odsłonie

Instagramowy post Marty Żmudy Trzebiatowskiej wywołał w sieci nie lada sensację. Nic w tym dziwnego, aktorka zwykle pokazuje się fanom w subtelnym makijażu i klasycznych stylizacjach. Tym razem postawiła jednak na nieco bardziej odważny look, wzbudzając tym samym niekwestionowany zachwyt internautów.

- "Ślicznie wyglądasz", "Petrada", "Cudnie", "Jak zawsze piękna", "Naprawdę dobrze", "Cudownie i bardzo zmysłowo, pięknie wyglądasz", "Piękna kobieta, wręcz zjawiskowa, i oczywiście wspaniała aktorka", "W obu przypadkach równie piękna", "Zjawiskowa kobieta" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości