Gwiazdy

"Bolesne doświadczenie". Dorota Gardias odpowiedziała na pytanie o rozpad związku

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Party

Dorota Gardias nie znalazła szczęścia w miłości, mimo ostatnio podjętej próby wejścia w relację. W dość obszernym wywiadzie o swoim życiu, tematowi uczuć poświęciła zaledwie kilka zdań. Dlaczego?

Medialna kariera Doroty Gardias

Dorota Gardias bez cienia wątpliwości jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek pogody w Polsce. Na antenie TVN oglądamy ją już od ponad 15 lat. Widzowie pokochali ją za charyzmę i profesjonalizm tak bardzo, że w 2010 r. zdobyła nagrodę Telekamery.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Dziennikarka dała się poznać nie tylko jako pogodynka. Pamiętamy ją z programów, takich jak "Projekt plaża" i "Projekt plaża nocą", "alleZIMA!" czy "Meteo Maniak". To jednak nie mówi wszystkiego o jej talentach. Dorota Gardias dała się poznać również jako niezwykle zdolna tancerka. Był rok 2009, kiedy w parze z Andrejem Mosejcukiem wygrała dziewiątą edycję programu TVN "Taniec z gwiazdami".

Ze zwariowanej i zupełnie spontanicznej strony, poznaliśmy ją, kiedy z przyjaciółką Katarzyną Domeracką była uczestniczką drugiej edycji programu "Azja Express". Niedawno okazało się także, że Dorota Gardias oprócz pracy w telewizji, zajmuje się także dubbingiem.

Dorota Gardias i rozpad związku

Dorota Gardias, jak mało kto, zachowuje dla siebie to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Gwiazda od 2011 roku była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry. Ze związku z Piotrem Bukowieckim ma natomiast córkę Hannę (ur. 7 września 2013 r.). Do niedawna za to zakochana była w Dariuszu Pachucie, z którym publikowali wspólne zdjęcia. Zapytana przez magazyn "Party" o rozstanie, próbowała uciąć temat.

- Rozstanie dwojga ludzi zawsze jest bolesnym doświadczeniem. Z szacunku do przeszłości nie chcę tego komentować - powiedziała Dorota Gardias.

- Chciałabym powiedzieć, że to, co najlepsze, jeszcze przede mną. Niestety nie mogę tego zrobić, ale chcę wierzyć, że tak będzie. Na razie temat miłości, związków przestał dla mnie istnieć. Jedyną miłością, którą mam i na której chcę się skupić, jest moja Hania. Zrobię wszystko, by była szczęśliwa - dodała chwilę później.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości