nieudane związki

  nieudane związki

  27-latek postanowił skomentować zachowanie fanów na swoim Instastory.

  Olivia Wilde była gościem festiwalu CinemaCon. Podczas swojego wystąpienia na scenie nagle otrzymała tajemniczą kopertę od nieznanej osoby. Otworzyła ją na oczach zgromadzonej publiczności, myśląc, że to scenariusz. Prawda okazała się zupełnie inna.

  Współczesny język miłości brzmi jak niezrozumiały slang samotników z działu IT, którego nie rozumie nikt, włącznie z jego użytkownikami. Relacje romantyczne wkroczyły mocno w świat internetu, a to przedefiniowało sposób komunikacji. Justyna Czekaj, coach i mentorka, wyjaśnia, jak rozpoznać techniki manipulacji i jak się przed nimi bronić.

  Dorota Gardias nie znalazła szczęścia w miłości, mimo ostatnio podjętej próby wejścia w relację. W dość obszernym wywiadzie o swoim życiu, tematowi uczuć poświęciła zaledwie kilka zdań. Dlaczego?

  Poszukiwanie idealnej drugiej połówki nie jest proste. 52-latka była mężatką aż 11 razy i chce wyjść za mąż po raz kolejny.

  Dlatego smutek i lęk przed tym, co będzie, są u niego większe niż u kobiety, która do zerwania lub rozwodu dojrzewa przez długie miesiące, a nawet lata. Jak kochają panowie doświadczeni utratą partnerki?

  Decyzja o rozwodzie niesie za sobą szereg trudnych emocji. Otwarcie nowego rozdziału w życiu stanowi nie lada wyzwanie dla obu płci, a jednak wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Czasem rozstanie stanowi odpowiedź na wiele problemów i choć niełatwo jest przywyknąć do zmian, warto próbować oswoić się z odejściem partnera. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym psycholog Marzena Mawricz i podróżniczka Hanna Zborowska.

  "Zdarzało mi się być kurierem albo dostawcą jedzenia".

  Brian Austin Green i jego partnerka Sharna Burgess spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Aktor po rozwodzie z Megan Fox postanowił założyć nową rodzinę. Wszystko wydało się po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia paparazzi.

  Pierwszej randce zwykle towarzyszą motyle w brzuchu, lekkie podekscytowanie i nutka niewiadomej. Zastanawiamy się, co się wydarzy, jak to spotkanie się potoczy. Jednak nawet najmilszą rozmowę czy niewinny flirt może w jednej sekundzie zrujnować nieoczekiwane zachowanie tej drugiej osoby. Wtedy w głowie pojawia się myśl: "O nie, drugiej randki nie będzie".

  Seks zbliża partnerów, małżonków i kochanków do tego stopnia, że w chwili uniesienia gotowi są powiedzieć dosłownie wszystko. Miłosne wyznania, wulgarne zwroty czy chwilowe milczenie to jednak pikuś. Jak się okazuje, niektóre osoby wyczucia nie mają za grosz, a romantyczne chwile w łóżku jednym zdaniem zamieniają w koszmar, z którego jak najszybciej chcemy się wybudzić.

  Spotykacie się już kilka miesięcy, a ty masz wrażenie, że ta relacja utknęła w martwym punkcie? Mijają kolejne tygodnie, a ty nadal nie wiesz, czy to związek, czy tylko koleżeńska relacja. Przekonaj się, czy on przypadkiem nie jest typem mężczyzny, który marnuje twój czas.

  "W moim przypadku leczenie ran polega na pakowaniu się w kolejny związek".

  Wypito przy nich hektolitry wina i zjedzono tony czekolady. Teksty, którymi kończą się związki, bo o nich mowa, urastają do rangi bon motów i bawią gości na imprezach przez lata. Bo przecież jak powiedział klasyk: "prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy". I to właśnie epilog znajomości jest najczęściej momentem, kiedy opadają wszystkie maski. A wraz z nimi ręce i złudzenia.

  Jak poradzić sobie z rozstaniem bez pożegnania?

  Oto problemy, z którymi borykają się niekochane córki.

  W czwartej edycji "Hotelu Paradise" powstało wiele mocnych par. Na rajskim Zanzibarze uczestnicy bardzo się do siebie zbliżyli - pojawiły się uczucia, bliskość i miłosne wyznania. Czy po powrocie do Polski związki przetrwały? Kto podjął decyzję o rozstaniu? Sprawdziliśmy to.

  Szczęśliwy związek oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu to marzenie wielu osób. Z trudnościami w budowaniu relacji może zmagać się każdy, jednak osoby cierpiące na zaburzenia osobowości spotykają na tej niełatwej drodze o wiele więcej przeszkód. Borderline to poważna dysfunkcja, która wnosi w życie chaos i uzależnia od skrajnych emocji. Nie można traktować jej jako choroby, a jednak często odbiera ona ludziom szansę na odnalezienie miłości i cennego poczucia bezpieczeństwa.

  Brak "odciętej pępowiny" to częsty problem i powód rozpadu wielu związków. - Mama zabierała mu całą pensję i wydzielała tygodniowe kieszonkowe, to było dla niego normalne - opisuje Asia. Jak rozpoznać toksyczną relację z rodzicem? Czy jest szansa, by taki związek uratować? Wyjaśniamy.

  Rozstania prawie zawsze są bolesne, zwłaszcza jeżeli związek trwał kilka lat. Niestety niektóre związki są toksyczne, nie mają przed sobą przyszłości albo przynoszą partnerom więcej stresu niż radości. W takiej sytuacji należy zakończyć relację, jednak trzeba to zrobić na spokojnie i po poważnej analizie.

  Jesteś singielką, która od dłuższego czasu szuka drugiej połówki na portalu randkowym, a mimo sporego zainteresowania ze strony panów wciąż nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego kandydata, któremu mogłabyś zaufać? Dowiedziałaś się, że partner Cię zdradza na Tinderze? Dlaczego tak się dzieje, opowiedziała nam psycholożka kliniczna Iwona Myrcha-Teodorczuk, przedstawiając swoje badania.

  Teoria "Czterech Jeźdźców Apokalipsy"

  Michelle ma 41 lat i jak sama twierdzi- dziewicą jest przez przypadek. Nigdy nie była na walentynkowej randce. Przez całe życie całowała się z dwoma mężczyznami i jak twierdzi, to doświadczenie nie należało do najprzyjemniejszych.

  Monika ma 44 lata i przeżywa drugą młodość od kilku lat. Elegancka, wysportowana, wykształcona, o nienagannej figurze i pięknym uśmiechu budzi zachwyt mężczyzn. Nie założyła rodziny, bo nie miała czasu, ale też nie spotkała nikogo właściwego. Teraz znalazła szczęście i trochę ma poczucie, że kosztem innych kobiet buduje nową i wyjątkowo zgodną relację. Jest im za to wdzięczna.

  Monika Richardson jest znana z tego, że chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami i mediami. Jej ostatni, bardzo intymny wpis wywołał niemałe zamieszanie w Internecie. Dziennikarka w mocnych słowach odniosła się do zakończonego związku ze Zbigniewem Zamachowskim.

  Wchodząc w nowy związek, jesteśmy ciekawi przeszłości partnera i doświadczeń, które go ukształtowały, dlatego też często pytamy o jego byłe związki. Jednak czy należy to robić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała psycholog i psychoterapeutka par, Marzena Mawricz.

  W "Hotelu Paradise 3" będą lecieć iskry! Nathalia postanowi poważnie porozmawiać z Dawidem, a to, co powie, wywoła emocjonalną reakcję jej partnera. Czy to już koniec tego związku?

  Edyta Górniak podsumowała 2020 rok, który nie był łatwy dla wielu osób. Szczególnie ucierpiała branża artystyczna, która po prostu nie miała możliwości, by funkcjonować. Wokalistka jednak nie uznała ostatnich miesięcy za koszmarne ze względu na brak koncertów, ale z powodu swojego skrzętnie ukrywanego związku. Okazało się bowiem, że artystka została zdradzona.

  Okres świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle trudny dla singli. Badania pokazują, że wiele z nich przeżywa ten czas gorzej, niż Walentynki. Dociekliwe pytania rodziny wcale nie ułatwiają sprawy. Jak sobie z tym poradzić? Wyjaśniała Anna Guzior-Rutyna, trener relacji oraz Karolina Pisarek i Mariusz Jakubowski.