Ankieta na koniec związku? "Exit survey" podbija TikToka

Przerwa w związku – czy to dobry pomysł?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sposobów na rozstanie jest tak wiele, jak osób, które planują zakończyć relację. Jednym z ostatnich, niechlubnych trendów na "zerwanie" jest ghosting. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo denerwująca strategia kończenia znajomości. Jedna z użytkowniczek popularnej platformy społecznościowej zdecydowała się rozprawić z chłopakiem, który postanowił "zniknąć" z jej życia. Zabawne wideo stało się hitem sieci.

"Exit survey" - odpowiedź na ghosting?

Ghosting, z punktu widzenia osoby, która go uprawia to rozwiązanie ze wszech miar wygodne: teoretycznie nie zamyka drzwi, gdyby po czasie chciało się kontynuować znajomość, ale też pozwala uniknąć konfrontacji z partnerem lub partnerką. Niestety, tu plusy się kończą, bo druga strona, pozostawiona bez słowa wyjaśnienia musi zmierzyć się ze swoją dezorientacją i niepewnością.

Miłość i związki

Źródło: Dzień Dobry TVN
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów

Jedna z użytkowniczek TikToka wrzuciła do sieci film, w którym nie tylko opowiedziała historię o tym, jak została zghostowana, ale także podzieliłą się z internautami swoim sposobem na rozprawienie się z taką praktyką. Zamiast godzinami zastanawiać się, co zrobiła nie tak i czy coś jest z nią nie w porządku, postanowiła o to zapytać faceta, który zdecydował się w taki sposób zakończyć ich relację. Tym samym postawiła go w sytuacji, której za pomocą ghostingu chciał uniknąć.

Ankieta na koniec związku: o co zapytać?

Pierwsze z pytań, które @stefdag zdecydowała się zadać swojemu niedoszłemu partnerowi brzmiało: Dlaczego to zrobiłeś? Podaj 1-2 zdania wyjaśnienia. W kolejnych punktach tiktokerka pytała o to, czy według niego jest dla nie go za słodka, za pociągająca, zbyt seksowna, czy za ładna (tu pojawiła się też sugestia, że wszystkie 4 odpowiedzi są poprawne), w trzecim punkcie wskazała natomiast, że powinien także dopisać do listy jej inteligencję.

Podsumowanie kilkupunktowej ankiety stanowią sugestie, jak uprawiający ghosting facet może jej zrekompensować swoje niegrzeczne zachowanie. Wśród nich: subskrypcje serwisów streamingowych, dom z basenem na Florydzie dla mamy Stef, oraz poświęcenie życia na odzyskanie dziewczyny. Też jesteście ciekawi, czy odpisze?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło: glamour.pl

Źródło zdjęcia głównego: PORNCHAI SODA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości