Gwiazdy

Britney Spears podzieliła się radosną informacją. "Zrobiłam test ciążowy, no i cóż"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Katarzyna
Oleksik
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Britney Spears zniknęła z show biznesu, jednak jej życie prywatne budzi ogromne emocje. Piosenkarka poinformowała właśnie, że spodziewa się kolejnego dziecka. Artystka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Britney Spears jest w ciąży

Britney Spears jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na świecie. Mimo że praktycznie wycofała się show biznesu, to jej życie prywatne nadal budzi ogromne zainteresowanie. Niedawno media rozpisywały się o jej batalii sądowej z ojcem, który od lat kontrolował życie i majątek gwiazdy. Teraz o artystce ponownie zrobi się głośno, tym razem za sprawą kolejnej ciąży. Gwiazda podzieliła się z fanami radosną nowiną na pośrednictwem Instagrama.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Artystka w swoim wpisie przyznała, że podczas wycieczki na Maui najpierw schudła, później znowu przytyła.

- Pomyślałam: "Jezu, co się stało z moim brzuchem?" - napisała. Jak dodała, jej mąż stwierdził, że pewnie jest w ciąży spożywczej. - Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka. [...] Jeśli tam jest dwójka… - napisała piosenkarka.

Britney Spears o depresji poporodowej

Gwiazda zapowiedziała jednocześnie, że ze względu na paparazzi oraz depresję okołoporodową, z którą zmagała się w poprzednich ciążach, zamierza zwolnić i rzadziej pokazywać się publicznie.

- Kobiety wtedy o tym nie mówiły. Niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta narzeka z dzieckiem w środku. Ale teraz kobiety mówią o tym codziennie. Dzięki Jezu nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy. Tym razem będę ćwiczyć jogę każdego dnia. Szerząc dużo radości i miłości – tłumaczyła Britney Spears.

Warto dodać, że gwiazda z poprzedniego związku z Kevinem Federline ma dwóch nastoletnich synów: Seana Prestona i Jaydena.

Britney Spears. Kim jest partner wokalistki?

Britney Spears od pięciu lat jest związana Samem Asgharim. Pochodzący z Teheranu mężczyzna ma 27 lat. Jego rodzina przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdy był nastolatkiem. Zajmuje się modelingiem, jest także trenerem personalnym.

Wokalistka poznała Sama Asghariego w 2016 roku podczas pracy nad teledyskiem do utworu "Slumber Party".

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości